Наявність: Уточнюйте

Акумуляторний балансир Alva AH01, 24V

Модель: Alva_AH01
2186 грн.

Кількість

Запитати

Проблеми при послідовно-паралельному з'єднанні акумуляторних батарей.

Акумулятор, який має більш високий внутрішній струм витоку, в послідовному акумуляторному банку на 24В (або 48В) може викликати не повний заряд послідовно сполученого з ним акумулятора. При послідовному з'єднанні нових акумуляторів, всі вони повинні мати однаковий початковий стан заряду. Невеликі відмінності будуть згладжені на етапі заряду абсорбції або зрівнюючого заряду, але великі відмінності можуть привести до пошкодження батарей з високим початковим ступенем заряду через надмірне виділення газів, викликаних перезарядом, а також і пошкодження батарей з низьким початковим ступенем заряду в результаті їх сульфатации.

Рішення: балансування батарей
Акумуляторний балансир Alva AH01 зрівнює стан заряду двох послідовно з'єднаних 12В батарей або кілька паралельних ланцюжків послідовно з'єднаних акумуляторів. Коли напруга заряду перевищить 27В (для 24В акумуляторного банку), батарейний балансир включиться і порівняє напругу двох послідовно з'єднаних акумуляторів. Струм балансування плеча з найвищою напругою до 1А. В результаті роботи балансира всі батареї будуть мати однаковий стан заряду. При необхідності, для збільшення струму балансування, кілька балансирів можуть бути підключені паралельно.

Форма, колір, дизайн, електрична схема приладу і інші параметри можуть бути змінені виробником без попереднього повідомлення споживачів.

Основні
Гарантийный срок 12(мес)
Максимальная рабочая температура 40.0(град.)
Минимальная рабочая температура 0.0(град.)
Напряжение 24.0(В)
Производитель Alva
Страна производитель Китай
Ток заряда 1.0(А)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.