Наявність: Уточнюйте

Комплект "Автономне живлення"

Модель: Автономне_живлення
6473 грн.

Кількість

Запитати

Комплект "Автономне живлення" найчастіше використовують для електродвигуна човна, лодки. Проте, його можна використовувати й для інших 12В пристроїв, які працюють на постійній напрузі (освітлення, мобільні кав'ярні, мийні машини). Гарантія становить 24 місяці!

"Автономне живлення" складається з:

  • Гелевої тягової акумуляторної батареї Toyama NPG100-12 (12В; GEL VRLA технологія, тягова);
  • Інтелектуального зарядного пристрою Luxeon ВС 1210 (12В, 10А)

Тoyama NPG100-12 це високоякісне джерело постійної напруги, яке має широкий спектр застосування.  Акумулятор виготовлений по гелевій технології, яка дозволяє використовувати акумулятор у жорстких умовах (нестабільна температура, глибокий розряд, потужні розряди, і т.д) На відмінно від автомобільних АКБ, акумуляторні батареї Toyama NPG100-12 можна використовувати у житлових приміщеннях, оскільки вони герметичні, а отже не виділяють шкідливих випарів, та непотребує обслуговування. Відповідно вище перелічені якості ставлять такий акумулятор на особливий ряд серед подібного типу акумуляторних батареї, та дозволяють йому працювати на протязі 10-15 років в буферному режимі.

Корпус батареї виготовлений з ударостійкої та термостійкої “ABS” пластмаси, яка в певній мірі захищає АКБ від механічних пошкодження, та контакту з полум’ям. Підключення споживачів до акумулятора здійснюється з використанням болтових з’єднань ”M6”. Акумулятор містить дві ручки, які використовуються для зручності пересування акумуляторної батареї. Даний акумулятор рекомендовано заряджати у 10 разів менше кратним інтелектуальним зарядним пристроєм відносно ємності акумуляторної батареї, тобто, у нашому випадку 100АН/10=10А.  Luxeon  BC 1210 даний пристрій володіє захистом від перезаряду, короткого замикання, неправильної полярності ( якшо переплутати "+" та "-"). Модель Luxeon BC 1210 оснащена трьох ступеневим режимом роботи заряду  акумуляторної батареї, завдяки чому акумуляторна батарея не буде перенасичена та введена у буферний режим (режим зберігання) та врезультаті чого, світлодіодний індикатор змінить свій колір з червоного на зелений як свідчення закінчення процесу заряджання. 

 

Основні
Гарантийный срок 24(мес)
Емкость аккумулятора 100.0(А/ч)
Максимальная рабочая температура 50.0(град.)
Минимальная рабочая температура -25.0(град.)
Напряжение 12.0(В)
Наработка 450.0(циклов заряда)
Производитель Toyama
Страна производитель Китай
Тип аккумулятора GEL
Ток заряда 10.0(А)
Цвет корпуса Серый

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.