Наявність: Уточнюйте

Електромотор на на човен HASWING Osapian 55lbs Maximizer ( плавне регулювання швидкості )

Модель: 55lbs max
26295 грн.

Кількість

Запитати

Човновий електромотор HASWING Osapian 55 Maximizer призначений для використання в якості основного двигуна на легких човнах, чи допоміжного пристрою на катерах чи яхтах довжиною до 5,5 метрів.

HASWING Osapian 55 Maximizer - є дуже компактний електромотор з тягою 27,2 кг, що дозволяє купити човен ПВХ під мотор з вантажопідйомністю човна з екіпажом до 1800 кг!!! Для полегшення конструкції мотор має композитний гвинт, а загальна довжина мотора з гвинтом становить 1120 мм. Встановлюється на транець, що дозволяє купити човен ПВХ в стандартній комплектації. Висота дейдвуда налаштовується оператором довільно. Передбачена також десятипозиціонна система регулювання нахилу для руху по мілководдю чи де є зілля.

В електромотора HASWING Osapian 55 Maximizer є сутєва перевага це електронний пристрій, який замінює стандартний механічний перемикач швидкостей переднього і заднього ходу. Регулювання швидкості за допомогою Maximizer є плавним, що дає нам можливість точно встановити швидкість. Управління за допомогою звичайного перемикача передач має недолік, наприклад, на 2-гі швидкості отримуємо швидкість в 2 км / год, а на 3-ті 3,5 км / год, ми не можемо отримати проміжну швидкість, що дуже важливо, для "тролінгової риболовлі".

Ще одна перевага Maximizer ― це економія електроенергії в акумуляторі ( збільшується відстань яку можна проїхати на акумуляторі, в порівнняні зі ступінчатим перемиканням передач ). Наприклад: двигун з ступінчатим перемикачем передач 5 / 3 при швидкості 3,2 км / год споживає струм 22A, такий же двигун з Maximizer з тією ж швидкістю плавання буде споживати струм близько 8А. Хоча у плаванні на максимальних швидкостях струми споживання будуть однакові.

Електромотор HASWING Osapian 55 Maximizer безшумний, екологічний і нешкідливий в роботі. Для повноціної роботи рекомендований гелевий акумулятор, на 120 Агод, 12В.

Технічні характеристики:

Бренд Haswing
Тяга ( Lbs ) 60
Тяга ( кг ) 27,2
Потужність ( к. с. ) 0,9
Напруга живлення ( В ) 12
Максимальний струм споживання ( А ) 55
Перемикач передач ( вперед / назад) плавний автомат
Довжина дейдвуда ( мм ) 850
Спосіб кріплення транцевий
Максимальна кількість обертів ( за 1 хв ) 1300
Максимальна маса човна ( кг ) 1200
Вага ( кг ) 8
Телескопічний румпель так
Регуліровка наклону мотора так
Регулювання погруження гребного гвинта так
Для водоймищ прісних і солоних
Управління румпельне
Діаметр гребного гвинта ( мм ) 226
Максимальна довжина човна ( см ) 550
Габаритні розміри ( мм ) 155/560/1230
Гарантія ( місяців ) 36

Для зручного використання електромотор HASWING Osapian 55 MAX володіє наступними перевагами:

Індикатор заряду акумулятора

 indicator osapian

Двигун має 5 світлодіодних індикаторів розряду батареї. Пристрій індикації стану зарядки акумулятора запобігає перевищенню максимального розряду акумулятора ( 10,5В )
Рівень розряду до напруги 10,5В є безпечна межа, за якою батарея не втрачає свої властивості ( відновлювати ємність і заявлений термін служби ).

Румпель з регульованим кутом нахилу

 
 h angle osapian  product thumb

Може бути налаштований на 20 градусів вгору від горизонтального положення, і пристосуватися до 90 градусів вниз, в загальній складності 110 градусів. Також можна зручно скласти для траспортування.

Телескопічна ручка

 handle osapian

Двигун оснащений телескопічним румпелем, який забезпечує зручне керування човном з регульованою довжиною від 21 до 35 см

Композитний гнучкий тримач

 product thumb 6

Композитний тримач двигуна який у 3 рази міцніше сталі. У разі зіткнення з підводною перешкодою згинається, а не ламається. Ще й повністю стійкий до корозії.

Міцний пластиковий кронштейн для закріплення на човен

 product thumb 1

Універсальний кронштейн для кріплення двигуна до човна або понтона. Набагато краще, ніж металева конструкція. Матеріал, з якого виготовлено тримач стійкий до термічної деформації і корозії. Також регулються висота дейдвуда.

 product thumb 2  product thumb 3

.

alt  alt

 

 

 

   Висновок: Електромото  для човна HASWING Osapian 55lbs MAX є дуже надійним пристроєм преміум класу. Автоматичне плавне регулювання швидкості, полегшує обирати потрібну швидкість. Особлива перевага є набагато менше споживання струму при плавані з невеликою швидкістю ( до 5 км) в порівнянні із звичайними електричними моторами. 

Категорії:
Основні
Вес 8.0(кг)
Гарантийный срок 36(мес)
Движение по мелководью Да
Индикаторы Заряда аккумулятора
Количество лопастей 2(шт.)
Максимальное количество оборотов 1200.0(об/мин)
Материал винта Металлопластик
Мощность 1.0(л. с.)
Производитель Haswing
Система управления Румпельная
Страна производитель Китай
Тип двигателя Электрический
Угол поворота 360.0(град.)
Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.