Наявність: Уточнюйте

Готовий комплект "Відпочинок" для 1-2 осіб (Човен, АКБ, електромотор та зарядний пристрій)

Модель: Відпочинок
41398 грн.

Кількість

Запитати

Готовий комплект "Відпочинок" для 1-2 осіб це ідеальний варіант для тролінгової риоловлі та полювання. Складається із надувного ПВХ човна та електромотору й всього що потрібно для повноцінного плавання. Даний комплект є збалансованим та усі компоненті підібрані правильно із урахуванням особливостей даної техніки (підбір акумулятора, зарядного пристрою, потужності мотору та ін). Заряду акумуляторної батареї вистарчає для безперервного плавання на максималььній швидкості протягом 3 годин, а для риболовлі чи полювання на 1 день.

До складу комплекту входить:

  1. Надувний ПВХ човен Storm STM 280 ;
  2. Човновий електромотор HasWing Osapian 36 LBS ;
  3. Акумуляторної батареї MHB MNG 100 Ah ;
  4. Інелектуального зарядного пристрою Luxeon BC 1210;
  5. Сидіння для човна 2 шт;
  6. Насос;
  7. Комплект весел;
  8. Комплект сланей 3 шт;

Човен STORM STМ-280 транспортний засіб обладнаний стаціонарним транцем, завдяки чому в них можна пересуватися як на веслах, так і використовувати електромотор, що дуже зручно. Даний човен дуже легкий та компактний, його легко перевозити та зберігати. Модель STМ-280 володіє відмінними ходовими характеристиками: керованістю, маневреністю і стійкістю. Виготовлена із високоякісного ПВХ матеріалу що має багатошарову структуру. Човен поєднує в собі зручні розміри 280х130 см і хорошу вантажопідйомність, які забезпечують комфорт під час плавання.

Електромотор Haswing Osapian 36 lbs ― компактний електромотор з тягою 15,8 кг, що дозволяє використовувати човен із вантажопідйомністю до 650 кг. Гвинт мотору виготовлений з композитного матеріалу, а загальна довжина мотора з гвинтом становить 760 мм, завдяки чому можна перевозити його у багажнику легкового автомобіля. Електромотор Haswing Osapian 30 безшумний, екологічний і нешкідливий в роботі.

Акумуляторна батарея MHB MNG 100 Ah​ це безпечне джерело постійної напруги 12 В для човного електромотра. Акумулятор виконаний за GEL технологією та є стійким до глибоких розрядів у порівнянні із автомобільним SLA акумулятором. Герметично виконаний та безпечний для здоров'я людини. Повного заряду вистарчає для дня полювання  чи тролінгової риболовлі.

Для повноціної роботи комплекту необхідний зарядний пристрій для акумуляторної батареї. Luxeon BC 1210 - трьохступеневий інтелектуальний зарядний пристрій який оптимальним чином здійснює заряд акумуляторної батареї. Не здійснює перезаряд її та володіє захистами від короткого замикання та переполюсування.

Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.