Наявність: Уточнюйте

Разом дешевше!!! готовий комплект для рибалки "Рибак"

Модель: Разом дешевше!!! готовий комплект для рибалки "Рибак"
10761 грн.

Кількість

Запитати

Готовий комплект для електрочовна "Рибалка" це непогане рішення яке стосується плавного та тихого переміщення на заплавах, озерах, або повільних річках. В основі такого комплекту стоїть підвісний електродвигун Haswing Osapian 36ibs.

Такий двигун користується великим попитом серед рибалок, оскільки він розрахований на човен з максимальною ванатажопідйомністю 650 гр. 

Склад комплекту:

Електродвигун Haswing Osapian 36ibs відноситься до так званих "Тролінгових" електромоторів. Він ідеально підходить для рибалок чи мисливців, оскільки дозволяє практично безшумно переміщуватися по водоймах. До того ж комплект електродвигуна та акумуляторної батареї є дешевшими у порівняні з бензиновим двигуном. Для зручності керування судном двигун нає висувний румпель з можливістю ступеневим перемиканням швидкостей (5 у перед, 3 назад). Стежити за рівнем розряду АКБ можна на передній панелі електромотора де знаходиться індикаторна шкала розряду.  

Акумуляторна батарея Sbat SB 12 - 100 LL​ виготовлена по GEL технології, а електроліт у такому акумуляторі знаходиться у гелеподібному стані. Відповідно така конструкція робить АКБ стійкішим до глибоких розрядів, та жорстких умов експлуатації. На такому акумуляторі човен здатен плавати  2.5 години при максимальній потужності, а на мінімальній швидкості ця цифра буде складати в районі 10 год.

Зарядний пристрій Luxeon BC 1210 відноситься до інтелектуальних зарядок. Слово "інтелектуальний" означає що в основі такого пристрою закладено мікроконтролер який контролює процес заряду АКБ самостійно підбираючи  час, та струм заряду (1-10 А). Для зарядки акумулятора достатньо підключити клеми зарядного пристрою до АКБ та включити зарядний пристрій у мережу. Колір світлодіода який знаходиться на передній панелі сповіщає про стан заряду акумулятора ( червоний АКБ заряджається, зелений АКБ заряджений).

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.