Наявність: Уточнюйте

Комплект для полювання та риболовлі (Мотор+АКБ+зарядка)

Модель: Охота
9385 грн.

Кількість

Запитати

Комплект  підходить для надувних ПВХ човнів, дюроалюмінієвих та із дерева для 1-2 осіб.  Побудований на базі  підвісного електромотору HasWing Osapian 36 lbs, що кріпиться до транця човна. Ідельним  чином підходить для полювання чи тролінгової риболовлі, оскільки є практично безшумним. Мотор розвиває швидкість 7-11 км/год  та підходить для плавання у водоймах із прісною та солоною водою, для річки, моря та озера. Заряду акумуляторної батареї вистарчає для 3 годин безперервного плавання на максимальній шкидкості, проте для роболовлі чи полювання фактично на 1 день. Акумуляторна батарея та електромотор не потребують обслуговування та затратних матеріалів, володіють високим ресурсом роботи та надійністю.

До складу комплекту "Полювання та риболов'ї" входять:

Човновий електромотор HasWing Osapian 36 lbs; 

Акумуляторна батарея Logic Power LPM 100-12 Ah ;

Інтелектуальний зарядний пристрій Luxeon BC 1210 

Двигун виготовлений із нержавіючих та композитних матеріалів завдяки чому забезпечується міцність та надійність виробу. Індикація рівня розряду акумуляторної батареї здійснюється світлодіодами що розміщені на румпелі. Румпель складний (регулювання кута нахилу 0-135 град) та телескопічний, через нього здійснюється регулювання швидкостей, кількість передач 5 у перед та 3 назад.  Призначений для човна із максимальною масою до 650 кг та максимальною довжиною 4,2 м. Також можливе регулювання дейвуду та кута нахилу мотору (11 позицій). Гарантія 2 роки.

Акумуляторна батарея Logic Power LPM 12-100 Ah виконана за AGM технологією, та володіє стійкістю до глибоких розрядів. Батарея герметична та  стійка до експлуатації на човні (коливаннь, струшувань та ін). Не потребує обслуговування  та є безпечною (корпус із стйкої ABS пластмаси). Термін експлуатації данної батареї складає більше 6 років та залежить від частоти та глибини розрядів/зарядів. Ємність акумулятора становить 100 А*год , чого є достатньо для повноціного дня риболов'ї. Гарантія на акумулятор становить 1 рік. Для заряду акумуляторної батареї слід використовувати імпульсний інтелектуальний зарядний пристрій. У комплекті використано зарядку Luxeon BC 1210 який оптимальним чином здійснює заряд акумуляторної батареї не чинячи перезаряду.

Технічні характеристики:

  • Номінальна напруга  комплекту -12 В ;
  • Потужність мотору 420 Вт (0,4 к.с.) ;
  • Вага мотору - 6,5 кг;
  • Довжина мотору - 760 мм;
  • Тяга - 15,8 кг;
  • Максимальний струм споживання - 36 А;
  • Кількість передач (вперед/назад) - 5/3;
  • Тип акумуляторної батареї - AGM ;
  • Вага акумулятора - 28 кг;
  • Зарядний пристрій - 10 А 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.