Наявність: Уточнюйте

Комплект підвісного електродвигуна для рибалки "Потужний"

Модель: Комплект підвісного електродвигуна для рибалки "Потужний"
12541 грн.

Кількість

Запитати

Рибацький набір електродвигуна для човна ПОТУЖНИЙ, надасть Вам впевненої переваги на водоймищі серед рибалок. За допомогою такого комплекту можна переміщуватися на суднах з максимальною вантажопідйомністю 950 кг .

Склад комплекту

Короткі характеристики

  • Двигун ― Haswing Osapian 45ibs
  • Тяга ― 17.7 кг
  • Кількість передач ― 5 в перед і 3 назад
  • Максимальна маса човна ― 950 кг
  • Акумулятор ― Sbat SB 12 ― 120 LL​
  • Технологія АКБ ― GEL
  • Ємність акумулятора ― 120 А год
  • Вага акумулятора ― 34 кг
  • Час плавання на максимальній швидкості ― 3 год

При опитуванні більшості клієнтів серед яких професіональні рибалки підвісний електродвигун Haswing Osapian користується великим попитом, оскільки на даний двигун гарантія розповсюджується на 2 роки, двигуни фірми Haswing на багато зручнішим у експлуатації, а також при поломці такого двигуна або окремої частини можна безпроблемно здійснити ремонт. Двигун має складний телескопічний румпель, керування швидкостями здійснюється за допомогою румпеля 5 передач у перед та 3 назад. З таким двигуном можна без проблем пересуватись як по мілководдю так і на глибині.

В якості акумуляторної батареї для електродвигуна використано гелевий акумулятор Sbat SB 12 - 120 LL який найбільш оптимальний підходить для такого типу експлуатації.  Використання саме гелевого акумулятора пояснюється тим що такий АКБ стійкий до глибокого розряду та має більш розширені ший температурний робочий діапазон.

Інтелектуальний зарядний пристрій Luxeon BC1210 ідеально зарядить Ваш акумулятор спеціально запрограмованим трьохступінчастим алгоритмом. В якості індикатора стану заряду АКБ на верхній частині корпусу розташований світлодіодний індикатор.

Короткий висновок

З даним комплектом Ви отримаєте певну перевагу на водоймах під час риболові серед інших рибалок. Придбати такий комплект можна у нашому магазині, у нас здійснюється безкоштовна доставка по всій Україні. У нас також широкий асортимент підвісних електродвигунів, акумуляторних батарей. та зарядних пристроїв до них.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.