Наявність: Уточнюйте

Комплект "Подорож" (електромотор та акумулятор)

Модель: Подорож
17058 грн.

Кількість

Запитати

Комплект "Подорож" підходить для надувних ПВХ човнів, дюроалюмінієвих та із дерева для 1-2 осіб.  Побудований на базі  підвісного електромотору HasWing Osapian 30 lbs, що кріпиться до транця човна. Ідельним  чином підходить для полювання чи тролінгової риболовлі, оскільки є практично безшумним. Мотор розвиває швидкість 7-11 км/год  та підходить для плавання у водоймах із прісною та солоною водою, для річки, моря та озера. Заряду акумуляторної батареї вистарчає для 2 годин безперервного плавання на максимальній шкидкості, проте для роболовлі чи полювання фактично на 1 день. Акумуляторна батарея та електромотор не потребують обслуговування та затратних матеріалів, володіють високим ресурсом роботи та надійністю.

До складу комплекту "Подорож" входять:

Човновий електромотор HasWing Osapian 30 lbs; 

Акумуляторна батарея Logic Power LPM 65-12 Ah

 

Двигун виготовлений із нержавіючих та композитних матеріалів завдяки чому забезпечується міцність та надійність виробу. Індикація рівня розряду акумуляторної батареї здійснюється світлодіодами що розміщені на румпелі. Румпель складний (регулювання кута нахилу 0-135 град) та телескопічний, через нього здійснюється регулювання швидкостей, кількість передач 5 у перед та 3 назад.  Призначений для човна із максимальною масою до 500 кг та максимальною довжиною 4,2 м. Також можливе регулювання дейвуду та кута нахилу мотору (11 позицій). Гарантія 2 роки.

Акумуляторна батарея Logic Power LPM 12-65 Ah виконана за AGM технологією, та володіє стійкістю до глибоких розрядів. Батарея герметична та  стійка до експлуатації на човні (коливаннь, струшувань та ін). Не потребує обслуговування  та є безпечною (корпус із стйкої ABS пластмаси). Термін експлуатації данної батареї складає більше 6 років та залежить від частоти та глибини розрядів/зарядів. Ємність акумулятора становить 65 А*год , чого є достатньо для повноціного дня риболов'ї. Гарантія на акумулятор становить 1 рік. Для заряду акумуляторної батареї слід використовувати імпульсний інтелектуальний зарядний пристрій (у комплект не входить ). 

Технічні характеристики:

  • Номінальна напруга  комплекту -12 В ;
  • Потужність мотору 360 Вт (0,4 к.с.) ;
  • Вага мотору - 6,5 кг;
  • Довжина мотору - 760 мм;
  • Тяга - 13,4 кг;
  • Максимальний струм споживання - 30 А;
  • Кількість передач (вперед/назад) - 5/3;
  • Тип акумуляторної батареї - AGM ;
  • Вага акумулятора - 19 кг
Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.