Наявність: Уточнюйте

Насосно-керуючий блок ZPS 18e-01 ECO

Модель: ZPS_18e-01_ECO
26969 грн.

Кількість

Запитати
Насосно-керуючий блок ZPS 18e-01 ECO є конструктивно досконалішим від блока управління ZPS 18е-01. Він об'єднує в собі функції забезпечення потоку теплоносія в сонячній геліо станції, забезпечує її роботу і управління за допомогою вбудованого електронного контролера G422-P07. Блок призначений для роботи в системах з плоскими або вакуумними сонячними колекторами з необхідною швидкістю потоку теплоносія до 18 л / хв.
 
Новий стандарт енергоефективності:
Відповідно до директиви ErP, безсальникові циркуляційні насоси, застосовувані з серпня 2015 року, повинні характеризуватися індексом енергоефективності EEI < 0,23. Стандартні циркуляційні насоси мали індекс EEI більш 0,70. Блок ZPS 18e-01 ECO містить високоефективний (так званий "електронний") насос типу WILO ST7.0-PWM2 М з індексом EEI менш 0,20. Таким чином, виконані вимоги директиви ErP, обов'язкові з серпня 2015 року. Насос має плавне регулювання швидкості обертання за допомогою сигналу PWM з контролера G422 (починаючи з версії P07) або GH26.
Блок ZPS 18e-01 ECO оснащений електронним витратоміром, який дозволяє точно зчитувати величину миттєвої швидкості потоку теплоносія, вимірювати і зчитувати теплову ефективність сонячної установки, а також швидко діагностувати можливі аварійні стани. Вимірювання виконуються безперервно, незалежно від поточної швидкості обертання циркуляційного насоса.
 
Нова функція ― контроль тиску. Завдяки застосуванню регулятора тиску в стандартній комплектації блоку ZPS 18-01 ECO, постійно контролюється мінімальний рівень тиску в сонячній геліосистемі. При його зниженні до величини 1,5 бар контролер G422 або GH26 подасть аварійне повідомлення. У поєднанні з системою віддаленого контролю EKONTROL інформація про аварійний повідомленні може бути відправлена користувачеві у вигляді повідомлення SMS або по електронній пошті.
 
Універсальність застосування:
Насосно-керуючий блок ZPS 18e-01 ECO дозволяє виконувати ліво  або правосторонє підключення трубопроводів сонячної установки, в залежності від настройки накопичувального водонагрівача і необхідного виводу трубопроводу, який живить сонячні колектори.
 
Комплектація блоку ZPS 18e-01 ECO:
 • Високоефективний циркуляційний насос, що задовольняє вимоги директиви ErP (з серпня 2015);
 • Регулятор тиску для контролю мінімального тиску в сонячній установці;
 • Компактна конструкція, яка об'єднує всі елементи в корпусі з поліпропілену, який одночасно є теплоізоляцією;
 • Електронне вимірювання швидкості потоку витратоміра G-916
 • Вбудований сепаратор повітря великої продуктивності забезпечує швидку і ефективну деаерацію установки (підтверджено в ході випробувань);
 • Низький опір потоку всього блоку (підтверджено в ході випробувань), набагато менше, ніж у стандартного устаткування такого типу;
 • Функціональність і простий монтаж блоку, можливість повного злиття теплоносія з системи за допомогою вбудованого зливного клапана, розташованого в найнижчій точці блоку;
 • 2 стандартних зливних клапана дозволяють наповнювати і промивати установку;
 • Поставка блоку в зборі разом з кабельною системою зводить до мінімуму час монтажу і запуску;
Максимальна кількість можливо приэднаних сонячних колекторів:
 • Плоскі типу KS2000: не більше 15 колекторів ( 27 м2 поверхні абсорбера )
 • Вакуумні типу 10: не більше 20 колекторів ( 20 м2 поверхні абсорбера )
Основні
Максимальное рабочее давление 6.0(бар)
Производитель HEWALEX
Страна производитель Польша

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.