Наявність: Уточнюйте

Плоский сонячний колектор KS2000 TLP, поглинач: мідь-мідь, покритя: PVD

Модель: KS2000_TLP
28495 грн.

Кількість

Запитати
Плоский сонячний колектор KS2000 TLP призначений для систем обігріву побутової гарячої води в приватних будинках, готелях, санаторіях і іншому. Також використовуються для систем підігріву води в басейні і в якості доповнення до системи опалення приватного будинку.
Сонячний колектор KS2000 TLP є безкомпромісним рішенням з точки зору конструкції і параметрів в класі плоских сонячних колекторів. Абсорбер повністю виконаний з міді. З'єднання мідного трубопроводу з плитою абсорбера, виконується сучасним методом ультразвукового зварювання.
Застосоване структурне скління найвищого класу U1 поглинання сонячної енергії, впливає на високий оптичний ККД 80,2% підтверджений тестом в Інституті SPF в Швейцарії. Теплова ізоляція з мінеральної вати збільшена до 55 мм товщини з ізоляцією стінок корпусу 20 мм, забезпечує низькі втрати тепла. Покритий порошковим лаком корпус забезпечує привабливий дизайн сонячного колектора.
Особливі характеристики сонячного колектора:
  • Абсорбер повністю виконаний з міді, забезпечує безкомпромісну теплопродуктивність і міцність;
  • Корпус виконаний з гнутого алюмінієвого профілю високої жорсткості, стандартно покривається лаком попелясто-коричневого кольору RAL 7 022;
  • Кришка корпусу виконана з структурного скла, що забезпечує високий коефіцієнт поглинання сонячної енергії ( 91,6% високий клас U1 );
  • Застосування листової міді товщиною 0,20 мм забезпечує ефективну провідність тепла, виробленого на поверхні абсорбера;
  • Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" ( паралельна система трубопроводів ) забезпечує мінімальний опір течії теплоносія, завдяки цьому досягається низьке споживання електроенергії циркуляційним насосом;
  • Система у вигляді "арфи" сприяє спуску з трубопроводів гліколю в ситуації перегріву і стагнації колектора (коли відбувається закипання і випаровування);
  • Для покриття абсорбера використаний шар BlueTec, вироблений на основі оксидів титану і кремнію, з високими характеристиками селективності ( поглинання 95% коефіцієнтом емісії 5% )
  • Низькі коефіцієнти втрати тепла колектором, про які свідчать коефіцієнти A1, A2, отримані завдяки застосуванню теплоізоляції з мінеральної вати: на дні корпусу ― товщиною 55 мм, на бічних стінках ― 20 мм.

Особловості монтажу сонячного колектора
Монтаж плоских сонячних колекторів стандартно вимагає нахилу для забезпечення їх належного функціонування. З метою роботи круглий рік, рекомендується встановлювати під нахилом від 30 до 60 °. У разі установки колектора на даху з меншим нахилом, використовуються регульовані кріплення. Можлива також установка сонячних колекторів KS2000 TLP на фасаді будівлі, на рівні ділянки або на горизонтальний дах. 
ККД сонячного колектора
Параметри сонячного колектора KS2000 TLP були визначені в рамках тестів, проведених в Інституті SPF Рапперсвіль в Швейцарії. Оптичний ККД становить 80,2% відноситься до поверхні апертури, тобто активної поверхні абсорбера.
Якість сонячного колектора
Підтвердженням якості сонячного колектора KS2000 TLP є сертифікат SOLAR KEYMARK, що підтверджує відповідність до вимог стандарту BS EN 12975. Тести, які проходять колектори, припускають не менше 20 років експлуатації. Сонячні колектори Hewalex пропонуються на вітчизняному та закордонному ринках, ось вже більше 20 років, і знаходять своє застосування в приватних і громадських будівлях.

Сонячні колектори KS2000 TLP застосовуються як на невеликих геліо станціях, так і у великих установках наприклад в експлуатаційних і промислових будівлях. Для стандартних потреб пропонуються комплектні сонячні набори, що складаються з 2-5 плоских колекторів, водонагрівача місткістю 200-500 літрів, блока управління насосами, розширюючого бака. Придбання комплектного набору спрощує вибір рішення в залежності від потреб клієнта, добірку компонентів, а також зменшує вартість всієї покупки.

 
Параметер Значення
Висота: 2020 мм
Ширина:    1035 мм
Товщина: 90 мм
Площа брутто:  2095 м²
Площа колектора: 1818 м²
Обсяг рідини:  1,1 л
Маса:  40 кг
Оптичний ККД: 80,2 %
Коефіцієнт теплових втрат A1:  3,8 Вт / (м ² K)
Коефіцієнт теплових втрат A2:  0,0067 Вт / (м ² K < ²)
Термін служби  не менше 10 років
Гарантія  2 роки
Основні
Гарантийный срок 24(мес)
Коэффициент поглощения 94.6(%)
КПД, не менее 80.2(%)
Максимальное давление 6.0(бар)
Номинальное давление 3.0(бар)
Площадь 2.0(кв.м)
Площадь абсорбера 1.88(кв.м)
Принцип работы Под давлением
Производитель HEWALEX
Режим использования Круглогодичное
Способ монтажа Наклонный
Срок службы 10.0(лет)
Страна производитель Польша
Тип коллектора Плоский
Угол наклона 45.0(град.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.