Наявність: Уточнюйте

Солнечный колектор ( сонячний колектор ) Hewalex KS 2100 TP AC

Модель: KS_2100_TP_AC
20823 грн.

Кількість

Запитати

Плоский всесезоний ( солнечный колектор ) сонячний колектор Hewalex KS 2100 TP AC зазвичай використовують для нагріву гарячої води в будинках, готелях, пансіонатах в невеликих кафе, і іншому. Колектори даного типу можливо використовуюти також для нагріву води в домашньому басейні і в якості доповнення центральної системи опалення в приватному будинку.
Сонячний колектор KS2100 TP AC  розроблений з метою отримати доступну ​​ціну для клієнта, завдяки застосуванню алюмінієвої конструкції абсорбера замість мідного. Щоб не знижувати робочі характеристики, розробники провели збільшеня товщини листа алюмінію, він компенсує її більш низьку теплопровідність в порівнянні з листовою міддю. Схема трубопроводів виконаний у вигляді "арфи" (паралельні трубки) з міді, що дозволяє застосування стандартних елементів фітингу з міді або латуні. Виробництво абсорбера з алюмінію і міді, можливо завдяки застосуванню найсучаснішого методу ультразвукового лазерного зварювання.

Особливі і характеристики сонячного колектора KS2100 TP AC:

 • Використання алюмінієво мідного абсорбера дає можливість зменшити вагу сонячного колектора і ціну приблизно на 18%, в порівнянні з колекторами, в яких абсорбер складається повністю з міді;
 • Корпус колектора виконаний повністю з гнутого алюмінієвого профілю, з високої жорсткості;
 • Кришка корпусу виготовлена із структурного скла, що призводить до збільшеня коефіцієнту поглинання сонячної енергії (91,6% високий клас U1);
 • Використання для абсорбера листового алюмінію з товщиною 0,4 мм (в два рази збільшені в порівнянні з листовою міддю) для компенсації низької теплопровідності алюмінію по відношенню до міді.
 • Використання схеми укладання мідних труб у вигляді " арфи " ( паралельна система трубопроводів ) дозволяє забезпечити низький опір протікання,  що призводить до скорочення споживання електроенергії циркуляційним насосом, також сприяє спуску з трубопроводів гліколю під час перегріву колектора;
 • Для покращення покриття абсорбера використовується шар BlueTec з високою характеристикою селективності ( поглинання 95%, коефіцієнтом емісії 5% );
 • Низький коефіцієнт втрат тепла колектора отримується завдяки використанню теплоізоляції з мінеральної вати нового покоління;

Можливі варіанти встановлення сонячного колектора:

 • Встановлення плоских сонячних колекторів стандартно вимагає певного нахилу до горизонту для забезпечення їх належної роботи. З метою їх ефективного функціонування круглий рік, рекомендується встановити під кутом від 35 до 60 °. У разі установки колектора на даху з меншим нахилом, використовуються регулювальні спеціальні кріплення. Крім того, можлива установка сонячних колекторів KS2100 TP AC на фасаді будівлі, на рівній ділянці або на горизонтальному даху. Для цього в нас на сайті знайдете універсальні конструкції.

ККД сонячного колектора:

 • Параметри і характеристики колектора KS2100 TP AC визначалися за допомогою тестування, проведених в Інституті SPF Rapperswil в Швайцарії. Оптичний ККД становить 80,8%, відноситься до поверхні апертури ( активної ).

Підтвердження якості сонячного колектора:

 • Підтвердженням якості сонячного колектора KS2100 TP AC є сертифікат від SOLAR KEYMARK, що підтверджує відповідність вимог стандарту якості BS EN 12975. Тести, які проходять колектори, забезпечують не менше 20 років експлуатації. Сонячні колектори Hewalex пропонуються на вітчизняному та закордонному ринках, вже більше 20 років, і зарекомендували себе як надійні пристрої, які завжди відповідають заявленим параметрам.

Комплексна пропозиція сонячної установки:

 • Плоскі сонячні колектори KS2100 TP AC використовуються, як в невеликих геліо установках, так і у великих: наприклад в експлуатаційних, промислових будівлях і іншому. У стандартних невеликих системах пропонуються комплектні сонячні набори, що складаються з 2-5 плоских колекторів, водонагрівача місткістю 200-500 літрів, блока управління насосами, насосної групи, контролера, розширюючого бачка і іншого оснащення. Придбання комплектного набору спрощує вибір в залежності від потреб клієнта, добірку компонентів, а також зменшує вартість всієї інвестиції.
Параметер Значення
Висота: 2018 мм
Ширина:    1037 мм
Товщина: 89 мм
Площа брутто:  2090 м²
Площа колектора: 1820 м²
Обсяг рідини:  0,85 л
Маса:  34,4 кг
Оптичний ККД: 80,8%
Коефіцієнт втрат теплових A1:  3334 Вт / (м ² K)
Коефіцієнт втрат теплових A2:  0,02 Вт / (м ² K < ²)
Термін служби  10 років
Гарантія  2 роки

Висновок: Плоский сонячний колектор KS2100 TP AC  польського виробника Hewalex це якісний європейський продукт за помірною ціною,  в порівнянні з сонячними плоскими колекторами інших виробників. Використання іноваційних розробок призвело до сутєвого здешевлення, не втрачаючи якості.

Основні
Гарантийный срок 24(мес)
КПД, не менее 80.6(%)
Принцип работы Под давлением
Производитель HEWALEX
Режим использования Круглогодичное
Способ монтажа Наклонный
Срок службы 20.0(лет)
Страна производитель Польша
Тип коллектора Плоский
Угол наклона 45.0(град.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.