Наявність: Уточнюйте

Сонячний колектор плоский KS 2100 TP ACR, алюміній-мідь, покритя: PVD з антивідбиттям

Модель: KS_2100_TP_ACR
25572 грн.

Кількість

Запитати
Сонячний колектор плоский hewalex KS 2100 TP ACR може використовуватися з системах підігріву побутової теплої води, води для басейнів, а також в якості доповнення до центрального опалення в приватних і промислових будівлях.
Сонячний колектор KS2100 TP ACR був створений для забезпечення максимальної ефективності роботи. Застосування спеціального антивідбиваючого скла збільшує поглинання сонячної енергії, і тим самим кількість тепла, виробленого абсорбером. Збільшення річного виробітку тепла колектором KS2000 TP ACR в порівнянні з колектором зі звичайним структурним склом KS2100 TP AC, за даними Інституту SPF Rapperswil може досягати 8-10%. У конструкції абсорбера використані: алюміній і мідь, з'єднані між собою найсучаснішим методом лазерного зварювання.
Особливі характеристики сонячного колектора:
  • Корпус виконаний з гнутого алюмінієвого профілю для забезпечення жорсткості конструкції (варіант корпусу, покритого лаком, доступний в колекторі KS2100 TLP ACR)
  • Використано скло з антивідбиваючого скла з підвищеним коефіцієнтом поглинання сонячної енергії, в порівнянні з сонцезахисним склом.
  • Абсорбер виконаний з листового алюмінію зі збільшеною товщиною на 0,50 мм для підвищення здатності теплопровідності.
  • Шар абсорбера ― селективний BlueTec з високим коефіцієнтом поглинання 95% і низьким коефіцієнтом емісії 5%
  • Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" забезпечує мінімальний опір течією, скорочуючи споживання електроенергії циркуляційним насосом, забезпечуючи при цьому справний спуск гліколю в разі перегріву і стагнації колектора.
  • Низькі втрати тепла в навколишнє середовище, завдяки використанню ефективної теплоізоляції з мінеральної вати

Рекомендації монтажу сонячного колектора:
Рекомендується монтаж колектора в похилому положенні під кутом від 30 до 60 град.. Для дахів з меншим нахилом можливе використання регульованих монтажних кріплень. Для плоских дахів, фасадів, а також для установки на рівні ділянки, доступні універсальні конструкції. Крім того, можливий монтаж сонячних колекторів на схилі даху, з нахилом хоча б 30 град. до рівня горизонту.
ККД сонячного колектора:
Параметри сонячного колектора KS2100 TP ACR були підтверджені в тестах, проведених в Інституті SPF Rapperswil в Швейцарії. Оптичний ККД 82% класифікує колектор в групу найбільш ефективних на європейському ринку сонячних колекторів. Представлені в таблиці значення оптичного ККД і втрат тепла відносяться до поверхні апертури (активної).
Якість сонячного колектора:
Сонячний колектор KS2100 TP ACR має сертифікат SOLAR KEYMARK, який є підтвердженням якості відповідно до вимог стандарту PN-EN 12975. Тести за якістю яким піддається колектор відповідно до стандарту, виходять з умов мінімум 20 років експлуатації. Сонячні колектори фірми Hewalex ось уже понад 20 років знаходять своє застосування на вітчизняному та закордонному ринках.

Сонячні колектори KS2100 TP ACR можуть використовуватися як в невеликих установках в приватних будинках, так і в великих установках, напр. в експлуатаційних, промислових об'єктах, і т.д. Конфігурація системи, в залежності від потреб, може бути виконана на базі комплектної пропозиції водонагрівачів побутової гарячої води, універсальних водонагрівачів, що працюють як доповнення до центрального опалення, а також блоків управління насосами і решти оснащення.

 
Параметр Значення
Висота: 2018 мм
Ширина:    1037 мм
Товщина: 89 мм
Площа брутто:  2090 м²
Площа колектора: 1820 м²
Обсяг рідини:  0,85 л
Маса:  35,1 кг
Оптичний ККД: 82,7 %
Коефіцієнт теплових втрат A1:  3,247 Вт / (м ² K)
Коефіцієнт теплових втрат A2:  0,02 Вт / (м ² K < ²)
Термін служби  20 років
Гарантія  2 роки
Основні
Гарантийный срок 24(мес)
Емкость системы 0.85(л)
Площадь 2.02(кв.м)
Площадь абсорбера 1.88(кв.м)
Принцип работы Под давлением
Производитель HEWALEX
Режим использования Круглогодичное
Способ монтажа Наклонный
Срок службы 20.0(лет)
Страна производитель Польша
Тип коллектора Плоский
Угол наклона 45.0(град.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.