Наявність: Уточнюйте

Водонагрівач ( водонагревательный бак ) INTEGRA 400/100

Модель: INTEGRA_400/100
96444 грн.

Кількість

Запитати

 

Водонагрівач типу INTEGRA 400/100 служить в інтеграції різних джерел тепла на потреби підігріву побутової гарячої води і в якості доповнення до центрального опалення будинку. Перевагою даного рішення є компактна конструкція, яка в порівнянні зі стандартним водонагрівачем з 2 змієвиками, може бути доповненням до центрального опалення будівлі. У той же час у сонячної установки конструкція сильно не ускладнюється, а в котельні необхідно практично така ж площа для установки водонагрівача. Крім того, ціна водонагрівача типу INTEGRA незначно вище, ціни на підігрівач, призначеного виключно для нагріву побутової гарячої води.
 
Застосування:
Водонагрівач INTEGRA 400/100 призначений для використання, особливо на об'єктах з низьким споживанням теплоенергії, таких як приватні будинки, будівлі торгівлі, готелі і інше. Доповнення до центрального опалення має характер періодичний, коли виникають надлишки тепла від сонячної установки, які не можуть бути прийняті на обігрів води. Рекомендується, щоб система опалення будинку, працювала при найнижчих параметрах гарячої води, характерних для систем підлогового опалення. Водонагрівач INTEGRA з легкістю може забезпечити спільну роботу різних джерел тепла, використовуваних в будинку.
 
Конструкція і робота водонагрівача:
Водонагрівач INTEGRA 400/100 складається з таких основних елементів, як: буферний резервуар гарячої води, внутрішній емальований бак побутової гарячої води і бар'єри, які розділяють температурні зони водонагрівача. Серед доступних на ринку даного типу водонагрівачів, INTEGRA відрізняється конструкцією, що забезпечує чіткий поділ на три зони, його внутрішнього резервуара. Верхня зона призначена для нагріву побутової води, середня для живлення центрального опалення, нижня призначена для сонячних колекторів, а також акумуляції тепла, виробленого такими джерелами, як тепловий насос, камін або котел на твердому паливі. Важливою перевагою є внутрішня конструкція, що запобігає змішування води, викликаного динамікою потоків з боку подачі і прийняття пристроїв, приєднаного до баку. Завдяки спеціально виконаним бар'єрам, наприклад газовий конденсаційний котел після роботи при високому параметрі, необхідному для нагріву побутової води (напр. 70 ° C), може знизити робочу температуру до параметра, необхідного для підігріву підлоги (напр. 30 ° C). Завдяки цьому підвищується ККД конденсаційного котла.

Про інтеграцію систем:
Водонагрівач INTEGRA 400/100 служить для інтеграції таких джерел тепла як: газовий або котел на твердому паливі, камін, тепловий насос і сонячні колектори. У резервуар може також надходити тепло від електричного котла або від електрообігрівача, призначеного для нагріву побутової води. Велика кількість приєднувальних фітингів, призводить до того, що водонагрівач ідеально виконує функцію гідравлічного зчеплення, забезпечуючи плавну паралельну роботу різних джерел тепла з різними робочими параметрами і годинами роботи.

 Ефективність роботи:
Усередині по всій висоті водонагрівача вбудований емальований бак для гарячої води. З низу надходить холодна водопровідна вода, нагрівається спочатку від сонячної енергії, і лише потім нагрівається до необхідної температури від інших джерел тепла. Це значно впливає на підвищення ефективності використання тепла від сонячних колекторів, роблячи можливою їх роботу при низьких погодніх параметрах. Нижня подача холодної води, робить також зручним спуск і очищення внутрішнього водонагрівача, на відміну від стандартних рішень вбудованих резервуарів гарячої води. Водонагрівач має знімну зовнішню м'яку ізоляцію з поліуретанової піни товщиною 100 мм, що знижує втрати тепла в навколишнє середовище.

Основні параметри:

  • Обєм води ― 400 літрів;
  • Діаметр без ізоляції: 600 мм;
  • Діаметр з ізоляцією: 800 мм;
  • Висота: 1480 мм;
  • Висота по нахилу: 1560 мм;
  • Маса: 130 кг;
  • Максимальний тиск в резервуарі гарячої води: 3 бap;
  • Максимальний тиск в резервуарі господарської води: 6 бap;
  • Максимальна площа абсорберів сонячних колекторів для площі змійовика: 8 м²;
  • Гарантія: 12 місяців.

Висновок: Водонагрівач INTEGRA 400/100 це багатофункціональний пристрій для підігрівання і зберігання гарячої води, який можливо поєднати фактично із всіма системами опалення будинку ( сонячні колектори, котли опалення, тепловий насос і інше ). 

 

Основні
Вес 130.0(кг)
Вид водонагревателя Бойлер
Внутреннее покрытие бака Эмаль
Гарантийный срок 12(мес)
Класс защиты корпусов электронного оборудования IP20
Материал теплообменника Сталь
Объём ёмкости для воды 400.0(л)
Подводка Боковая
Производитель HEWALEX
Рабочее давление 3.0(бар)
Расположение Вертикальное
Способ установки Напольный
Страна производитель Польша
Тип водонагревателя Накопительный
Форма водонагревателя Цилиндрический
Частота 50.0(Гц)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.