Наявність: Уточнюйте

Сонячна мережева електростанція "Затишна" 1 кВт*год

Модель: Затишна
63041 грн.

Кількість

Запитати
 
Сонячний комплект Затишний 1 кВт дає можливість повністю заживити невеликий дачний будиночок або частково перейти на зелену електроенергію маленькій квартирі. В основі такого комплекту лежить мережевий інвертор OnGrid, його основна робота заключається в перетворенні сонячної електроенергії у змінну напругу 220 В. Сонячні електростанції на основі мережевих інверторів значно здешевлюють саму систему оскільки у ній відсутні акумуляторні батареї. Для повноцінного використання ресурсів такої сонячної електростанції необхідна наявність самих сонячних панелей, мережевого інвертора та державної електромережі.
 
Комплект "Затишна" 1 кВт*год складається з:
Назва товару Ціна  Кількість Сума
Полікристалічної панелі Altek ALM-260P 165 $ 4 660 $
Мережевий інвертор напруги Altek ON-GRID AGI-1000W 225 $ 1 225 $
Комплект з'єднань (конектори 1шт МС4Т4 + 3 шт МС4) 20 $ 1 20 $
Солярний кабель OLFLEX SOLAR 6.0 ММ 1,5 $ 20 метрів 30 $
Всього 935 $
 
* У вартість станції не включені  кріплення та монтажні роботи ( приблизно 10% від суми покупки). Проте, у вартість входить схема підключення та безкоштовна консультація технічного спеціаліста щодо самостійного монтажу.
Електричні характеристики:

Середньорічна генерація по місяцях:

   Сонячні панелі Altek перетворюють сонячне випромінення в електричний струм та напругу. В основі таких панелей лежить полікристалічний кремній. Сонячні панелі можна розмістити як на даху дачного будиночку так і на даху багатоповерхівки чи офісного приміщення, з орієнтацією на південну сторону та кутом 38-45 град у період весна-літо, та  65-85 град (осінь-зима). Сонячні батареї захищені міцним загартованим склом, яке стійке до шквальних поривів вітру та граду ( в розумних межах ). Проте при монтажі слід панелі закріплювати  кожну з сторін у 3 місцях оскільки мас фотоелемент є достатньо габаритним, а отже володіє високою парусністю.

    Мережевий інвертор OnGrid 1000W набагато покращує та здешевлює фотоелектричну сонячну систему. Складається такийпристрій з МРРТ конвертера, синусоїдального перетворювача напруги та системи аналізу напруги в мережі. Мережевий інвертор дозволяє передавати вироблену сонячними панелями електроенергію безпосередньо у мережу через звичайну розетку. Таким чином побутові прилади , то що першочергово споживають енергію з сонячних панелей а у випадок її недостачі переключаються на державну електромережу

Схема підключення сонячного комплекту "Затишна"  1 кВт*год:
 
 
 
Сонячні батареї з'єднюються паралельно ― плюсовий кабель однієї панелі із плюсовим кабелем іншої, аналогічну операцію слід провести із мінусовим кабелем. Отримані (загальні) кабелі заводимо у клемну колодку інвертора напруги у відповідні роз'єми (важливо дотримуватись полярності "+" кабель до "+" роз'єму клемної колодки). Вмикаємо штепсельну вилку мережевого інвертору до загальної електромережі.

 

Комплект з`єднань МС4
Запропонована сонячна електростанція включає в себе комплект зєднань які пришвидшують монтаж сонячних фотомодулів. До складу такого комплекту входить пара конекторів MC4T4 та пара конекторів MC4

 Комплект сонячної електростанції поставляється спеціалізованим німецьким кабелем OLFLEX SOLAR 6.0 ММ розробленим для сонячних фотомодулів. Такий кабель складається з мідного проводу, та подвійної ізоляції яка стійка до ультрафіолетвого випромінення. Діаметр проводу складає 6 мм2. Висока якість кабелю зменшує втрати при передачі електроенергії, та збільшує його стікість від зовнішніх факторів.

 

 

Поради при монтажі

  1. Монтаж сонячних фотомодулів необхідно здійснювати на південній стороні.
  2. Кут нахилу у зимовий період повинен складати приблизно 60 град
  3. Кут нахилу у літній період повинен складати приблизно 25 град
  4. Унівесальний кут нахилу складає 35-45 град (зима-літо)

Схема підключення

Використовуючи комплект зєднань необхідно підключити сонячні фотомодулі, як зображено на рисунку з боку. А саме плюсові виводи чотирьох фотомодулів підключити до конектора типу МС4Т4. Аналогічну операцію слід зробити з мінусовими виводами. В результаті ми повинні отримати пару плюсових та мінусових виводі . Далі ці проводи необхідно підключити до клемної колодки інвертора напруги
 
 
Переваги даної системи:
  • Низька вартість комплекту у порівнянні з резервними сонячними електростанціями;
  • Можливість збільшення системи;
  • Легкість в монтажі

Недоліки:

  • Відсутність резервної електроенергі
Зазвичай це виглядає так:
 

Короткий висновок:

Сонячні електростанції на основі мережевих інверторів мають велику перспективу, оскільки для побудови готової електростанції необхідно мінімум комплектуючих. Такі системи вже доцільно монтувати на приватних господарствах де ціна за 1 кВт*год приблизно у 3 рази більша ніж за електроенергію що платить звичайне населення. 

Категорії: Інше
Основні
Количество инверторов 1(шт.)
Количество контроллеров 1(шт.)
Количество панелей 4(шт.)
Мощность 1.0(кВт)
Мощность инверторов 1.0(кВт)
Мощность панели 250.0(Вт)
Напряжение панели 32.0(В)
Напряжение станции 220.0(В)
Производитель Altek
Производительность 1.0(кВт*ч)
Срок службы 25.0(лет)
Страна производитель Китай
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.