Наявність: Уточнюйте

Мережева станція для зеленого тарифу 10 кВт*год "Високопродуктивна"

Модель: Високопродуктивна
848459 грн.

Кількість

Запитати

Сонячна електростанція зелений тариф ― це комплект сонячних панелей та мережевого інвертору потужністю 10 кВт. Дана електростанція згідно чинним законодавством УКРАЇНИ дозволяє отримувати кошти у розмірі 0,172 євро за кожний надлишковий кВт електроенергії, станом на 2016 рік це становить близько 5 грн. Сонячна електростанція по зеленому тарифу це реальність, наша компанія підключила більше 20 таких електростанцій по Україні. 

Перевага даної електростанції полягає в тому що вона не використовує акумуляторних батарей, які з часом необхідно заміняти, та працює сумісно з державною електромережею. Принцип роботи системи полягає у наступному - монтуються два лічильника, один фіксує кількість генерації електроенергії, яку виробили сонячні панелі, а другий кількість спожитої Вами електроенергії. В результаті якщо ваша станція виробила більше енергії аніж спожили держава Вам сплачує кошти за кожний надлишковий кВт.

Склад комплекту:

Назва Модель Ціна Кількість Сума
Монокристалічний фотомодуль JAM6(L) 60-280/PR, 280 Вт 249 $ 36 8 964 $
Мережевий інвертор  Refusol AE 3TL 10 3 450 $ 1 3 450 $
Кабель для підключення фотомодулів olflex solar 6mm 1,5 $ 100 метрів 150 $
Конектор  МС4 2 $ 10 20 $
Всього *   12 584 $

* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору. Монтаж, підключення чи кріплення у ціну не входять ― можете придбати у нас чи робити власноруч!

Сонячні фотомодулі:

У СЕС для зеленого тарифу 10 кВт*год "Високопродуктивна" використані монокристалічні фотомодулі які володіють високим коефіцієнтом корисної дії (ККД) - 20,3 % та чотирьма струмо з'ємними доріжками. Потужність фотомодуля становить 280 Вт а габаритні розміри такі ж як у 250 Вт.  Як наслідок СЕС займає меншу площу, є більш довговічною та більш високопродуктивною у порівнянні із звичайними 250 Вт полі/монокристалічними фотомодулями. Корпус панелі виготовлений із адонованого алюмінію що містить дренажні отвори та заземлення, через що не піддається руйнівним впливам непогоди.  Завдяки товщині профілю в 40 мм та каленого скла сніг на панелі практично не затримується. Гарантійні зобов'язання на даний фотомодуль становлять 5 років.

Із збільшенням ефективності перетворення сонячної енергії у електричну (ККД) зростає також і вихідна потужність фотомодуля. Як наслідок і електрична рентабельність зростає на 12% з кожного 1 м кв. у порівнянні із звичайними 250 Вт фотомодулями.

Схема підключення

Мережевий інвертор:

Мережевий інвертор Refusol AE 3TL 10 німецького виробництва виготовлений компанією  REFUsol GmbH, яка більш як 50 років займається розробкою різного типу високоякісних перетворювачів напруги. Багаторічний досвід компанії дав можливість розробити мережевий перетворювач напруги який визнаний у цілому світі, про що свідчать численні позитивні відгуки.  Розрахований на трьох фазну напругу номінальної потужності 10 кВт. Ступень захисту IP65 дозволяє розміщувати даний пристрій на вулиці. Інвертор володіє вкрай високим ККД 98,2% про що свідчить результати тестування різних незалежних інститутів а також журналу Photon, який надав оцінку відмінно.

Головні переваги системи

Технічні характеристики: 
 • Площа під сонячну систему ― 58 кв м;
 • Номінальна потужність СЕС - 10 080 Вт;
 • Загальна маса системи ― близько 700 кг;
 • Напруга перемінного струму ― три фази 380 В;
 • Пропускна потужність мережі ― більше 10 кВт;
 • Потужність мережевого інвертору - 10 кВт;
 • Тип та кількість сонячних фотомодулів ― монокристал 36 шт;
 • Потужність сонячного фотомодуля ― 280 Вт;
 • Номінальний постійний струм сонячного фотомодуля ― 8,85 А;
 • Номінальна напруга ― 31,64 В;
 • Габаритні розміри фотомодуля та маса ―1650х992х40 мм та 18,2 кг;
 • Окупність системи становить ― від 6 до 8 років;
 • Середньорічний виробіток електроенергії ― 11 МВт;
 • Виробітка електроенергії за добу ― від 41 кВт*год до 120 кВт*год;
 • Гарантійні зобов'язання -5 років
Категорії: Інше
Основні
Количество инверторов 1(шт.)
Количество панелей 36(шт.)
Мощность 10.0(кВт)
Мощность инверторов 10.0(кВт)
Мощность панели 280.0(Вт)
Напряжение панели 31.64(В)
Напряжение станции 380.0(В)
Производительность 10.0(кВт*ч)
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.