Наявність: Уточнюйте

СЕС для Зеленого тарифу 17 кВт*год "під ключ"

Модель: 17 кВт*год "під ключ"
1045066 грн.

Кількість

Запитати

Пропонуємо мережеві сонячні електростанції для зеленого тарифу "під ключ" із виконанням усіх необхідних етапів, кінцевий результат яких - станція що функціонує та приносить пасивний дохід. 

Що ми гарантуємо:

 • Високоякісне обладнання (сонячні панелі та мережевий інвертор/гібридний інвертор + акумуляторні батареї);
 • Систему кріплень що є стійкою до непогоди (армований алюмінієвий, оцинкований, нержавіючий профіль);
 • Сонячний кабель, з'єднання, різноманітні групи захисту як по постійній та і по змінній напрузі (ПЗВ, ОПН, автоматичні вимикачі, плавкі запобіжники);
 • Професійний монтаж (інженерний підхід до розміщення фотомодулів та мережевого обладнання, використання коробів та розподільчого щитку, естетичний вигляд та гарантія на монтажні роботи 5 років!);
 • Надання усіх необхідних документів, берем на себе юридичний супровід (сертифікати на обладнання; однолінійну схему, акт виконаних робіт, проект);
 • Допомога у виборі чи купівлі лічильника для зеленого тарифу;
 • Підключення та функціонування станції або повернення Ваших інвестицій

Також можливі варіанти виконання Вами будь-якого етапу робіт.

Що входить у СЕС для Зеленого тарифу 17 кВт*год "під ключ" :

Назва товару/послуги Короткий опис 
Сонячні фотомодулі 17 кВт Використовуєм моно та полікристалічні фотомодулі потужністю від 245 Вт до 320 Вт різних виробників. Товщина профілю від 35 мм до 50 мм, кількість струмоз'ємних доріжок від 2 до 4. Гарантія від 5 років, ресурс роботи більше 25!
Мережевий або гібриний інвертор  Можливе установлення гібридних інверторів із підтримкою заряду акумуляторних батарей та класичних мережевих. Від 1 МРРТ до 3 МРРТ трекера. Виробник - Китай, Японія, США, НІмечина та ін. Гарантія від 2 років  до 5 років. 
Система кріплень  На похилий дах (з кутом від 30 до 45 град), на плоский дах (кут 90 град), на фасад, на землю (робимо металоконструкцію). Кріплення із алюмінієвого чи нержавіючого профілю. Можливі під індивідуальні розміри (конструктивні особливості даху). Кріплення від різних виробників.
Електрофорнітура  Використовуєм спеціальний сонячний кабель (SolarOflex 6 кв мм) у подвійній ізоляції, стійкий до ультрафіолету, січення 6 кв мм. Фотомодулі з кабелем з'єднюємо через конектори типу MC4.По постійній напрузі від сонячних батарей на стрінг ставимо плавкі запобіжники, по зміній напрузі автоматичні вимикачі та опмежувач від перенапруги (ОПН). Все це розміщуємо у електророзпродільчому щитку на DN-рейці. 
Монтаж Здійснюєм професійний монтаж на усіх типах дахах та кровлях, можливе розміщення й на металоконструкціях із їх заливанням. Кабелі ховаємо у короб. Даємо гарантію на монтажні роботи 5 років!
Юридичний супровід Надаємо усі необхідні документи - сертифікати на інвертор та фотомодулі, декларації відповідності, однолінійну схему та акт виконаних робіт, проект. Якщо необхідно робимо ліцензію на продаж електроенергії. За Вас (по дорученні) оформлюємо зеленей тариф у Вашому місцевому РЕМі.
Акумуляторні батареї* Використовуєм герметичні тягові акумулятори AGM чи GEL типу різних виробників та ємкостей.

* - лише для сонячних станцій з резервом побудованих на базі гібридного інвертору

Схема підключення

Від чого залежить вартість "Зеленого тарифу" 17 кВт*год:

 • Обладнання (мережевий інвертор та сонячні панелі - виробник, потужність, гарантія, тип фотомодулів, кількість МРРТ трекерів та ін);
 • Місця установлення - дах чи металоконструкція, орінтація на південь/схід/захід, кута нахилу, типу кровлі, обходу вікон/димохідів та ін;

Як ми працюєм:

 • Безкоштовний огляд та комп'ютерна 3D візуалізація;
 • Індувідуальна комерційна пропозиція;
 • Можливість складання договору (на поставку обладнання та монаж з пусконалагодженням);
 • Без передоплат;
 • Можливість розрахування готівкою/валютою та по перерахунку з/без ПДВ;
 • Оплата після виконання кожного з етапів робіт (після отримання обладнання - монтажу - підключення зеленого тарифу)

Економічне обгрунтування інвестиції у мережеву станцію "під ключ" 17 кВт*год за умови використання по "Зеленому тарифу":

Окупність сонячної станції залежить від багатьох факторів, проте можна виділити найважливіші та вирахувати приблизний повернення інвестицій. Генерація сонячної станції перш за все залежить від кількості сонячної енергії що отримує сонячна система, а саме:

 • Рівня інсоляції (сонячного випромінювання що падає на одиницю площі) залежить від регіону;
 • Орінтації сонячних панелей на сторону світу (південь, північ, захід, схід);
 • Кута нахилу сонячних панелей відносно горизонту (бажано перпендикулярне попадання сонячного проміння на панель, у літку цей кут становить 30-35 град, весна та осінь 45 град та у зимку рекомендовано використовувати кут 70 градусів відносно горизонту);

Також одним із вирішальних факторів окупності системи є власне споживання електроенергії об'єктом. Тут арифметика досить проста - менше спожили електроенергії, більше продали по зеленому тарифі. Тому рекомендуємо використовувати енергозберігаюче освітлення (LED освітлення) та енергозберігаючу техніку.  

Менш важливий фактором будуть - підвищення ціни на електроенергію.

Давайте підрахуємо окупність мережевої сонячної станції на 17 кВт*год на основі отриманих даних аналогічної системи встановленої у київській області:

Середньорічний рівень інсоляції у київській області становить близько 1000 Вт/кв.м, можна стверджувати що станція на півдні України буде більше виробляти електроенергії на 15-20 % тому що там більший рівень інсоляції (1250 Вт/кв.м). У західних регіонах генерація має буде вижчою на 6-9 % порівняно із північними та центральними областями. 

Панелі були змонтовані строго на південь під 35 градусним (літнім) кутом до горизонту. Починаючи з червня 2015 р до червня 2016 року ми отримали наступні дані: 

Статичні дані отриманні із мережевої станції 17 кВт*год у київському регіоні 2015/16 рік.

Споживання об'єкту (будинку) у середному становить 200 кВт*год у місяць, взимку цей показник у середньому становив 300 кВт*год у літку менше - 150 кВт*год.

Середномісячна генерація сонячної станції становила 1 500 кВт*год електроенергії, у літку це показник сягав близько 2 200-2 500 кВт*год проте, зимою менше близько 500 кВт*год електроенергії.

Підрахунок окупності сонячної станції:

 • Середньорічний виробіток електроенергії - 19 000 кВт*год;
 • Середньомісячний виробіток електроенергії - 1 500 кВт*год;
 • Середньорічне власне споживання об'єкту - 2 400 кВт*год;
 • Середньомісячне власне споживання об'єкту - 200 кВт*год;
 • Середньорічний надлишок - 16 600 кВт*год;
 • Величина зеленого тарифу на 2017 рік - 0,18 євро за 1 кВт*год надлишку електроенергії;
 • Річний прибуток за продаж надлишку електроенергії - 3 000 євро ( 3 200 $);
 • Тариф споживання електроенергії для населення більше 100 кВт*год у місяць - 1 грн/кВт;
 • Річна економія коштів на споживанні свої електроенергії для своїх потреб - 2 400 грн (90 $);
 • Окупність обладнання для сонячної станції СЕС "під ключ" 17 кВт*год = 15 500/(3200 +90) = 4 роки 9 місяців !
Категорії: Інше
Основні
Количество аккумуляторов 1.0(шт.)
Мощность 17.0(кВт)
Мощность инверторов 17 кВт
Напряжение станции 380.0(В)
Производительность 17.0(кВт*ч)
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.