Наявність: Уточнюйте

Підвісний човновий електромотор Haswing Osapian 45lbs

Модель: 45lbs
14631 грн.

Кількість

Запитати

Багаторічний досвід компанії HasWing  у виробництві двигунів викликав великий попит на електромотори на віх континентах землі. Його основними клієнтами є Японія, США, Австралія, Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Австрія, Польща, Італія, Франція, Іспанія.
Протягом декількох років на Українському ринку виявилося, що двигуни марки HasWing  асоціюється з високою якістю, міцністю та довговічністю в роботі, такі якості автоматично ставлять двигуни фірми HasWing на одне із лідируючих мість серед продаж електродвигунів для лодок та не тільки. Вони мають професійний гарантійний та післягарантійний сервіс, а також доступ до оригінальних запасних частин, що забезпечує безперебійну роботу на довгі роки.
Електродвигун Osapian 45lbs 12 V являється виключно безшумним та екологічно чистим двигуном. Такий електродвигун часто називають тролинговим оскільки він на відмінно від бензинового двигуна забезпечує оптимальну швидкість руху для троліногової риболовлі. При своїй не великій вазі 7.1 кг, човен має максимальну вантажопідйомність 1050 кг. Osapian 45lbs 12 V без проблем можна розмітити на надувний тип човна. Конструкція електромотору складається з нержавіючих та композитних матеріалів, це дозволяє не пошкодити загальну конструкцію двигуна навіть при наїзді на тверду поверхню. На верхній панелі двигуна розміщений індикатор стану заряду акумуляторної батареї. Складний румпель дозволяє плавно регулювати обороти двигуна. Хід мотору ступінчасто регулюється  в межах 5-ти позицій у перед та 3-х у назад, також передбачена 10-ти позиційна система нахилу двигуна для плавання на малих глибинах. Гвинт в такій системі складається з 2-х лопатів (лопастів) це дозволяє практично незамотувати на собі водорості на відмінно від бензинового двигуна.

 • Рекомендовано акумуляторну батарею Toyama NPG100-12 (100 Агод, гелева, герметична необслуговуюча, 1 рік гарантії)
 • Інтелектуальний зарядний пристрій Luxeon BC1210 

Головні переваги електродвигуна

 1. Комплект електромотора та акумуляторної батареї у два рази дешевший ніж бензиновий двигун
 2. Практичну безшумний ( ідеально підходить для риболовлі )
 3. Дозволяє плавати на мілких глибинах 
 4. Практично не намотує траву
 5. Вага двигуна дуже мала
 6. Миттєво запускається
 7. Чудова маневренність
 8. Нема необхідності у підготовки до зими
 9. Займає мінімум місця.

Головні особливості

Зручна телескопічна ручка з можливістю перемикання передачі 5 у перед та 3 у назад. В основі контактів перемикача лежить срібне напилення яке забезпечує безперебійну роботу протягом багатьох років.

Двигун містить світлодіодний індикатор заряду батареї. Пристрій індикації стану зарядки акумулятора запобігає розряду акумуляторної батареї (10,5 В).
 

Багатоступенева система нахилу двигуна 

Двигун містить телескопічною румпель, який забезпечує зручне керування човном з регульованою довжиною від 21 до 35 см.

Універсальний кронштейн для кріплення двигуна на човен або понтон. Матеріал стійкий до теплової деформації

Висока крутний момент двигуна ― гвинт з 2-ма лезами.

Композитний важіль двигуна в 3 рази міцніше сталі. У разі зіткнення з підводною перешкодою згинається, а не розривається, та повністю стійкі до корозії

Характеристики

 • Номінальна напруга ― 12 В
 • Тяга ― 45 LBS
 • Максимальна вага човна ― 1050 кг
 • К-сть оборотів у хвилину ― 1300
 • Довжина човна ― 5 м
 • Маса двигуна ― 7.1 кг

Короткий відеогляд електродвигуна Haswing Osapian 45lbs:

Категорії:
Основні
Гарантийный срок 36(мес)
Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.