Наявність: Уточнюйте

Човновий електромотор Haswing Osapian 80lbs 24В

Модель: 80lbs
38094 грн.

Кількість

Запитати
Електричний підвісний мотор Haswing Osapian 80 24V
Протягом декількох років на Українському ринку виявилося, що двигуни марки HasWing  асоціюється з високою якістю, міцністю та довговічністю в роботі, такі якості автоматично ставлять двигуни фірми HasWing на одне із лідируючих мість серед продаж електродвигунів для лодок та не тільки. Вони мають професійний гарантійний та післягарантійний сервіс, а також доступ до оригінальних запасних частин, що забезпечує безперебійну роботу на довгі роки.

Haswing Osapian 80 24V є потужним електромотором для надувних електрочовнів і катерів з довжиною до 6,5 м. Для зручного використання він обладнаний плавним регулюванням швидкості, індикатором заряду батареї який наочно показує рівень заряду акумуляторів, великим 3-лезовим гвинтом що підвищує його тягу.
Opsapian 80 також особливо ефективний, економічний і легкий електричний силовий двигун для маневрування в портах для малих і легких вітрильних човнів.

Конструкція електромотору складається з нержавіючих міцних композитних матеріалів, це дозволяє не пошкодити загальну конструкцію двигуна навіть при наїзді на тверду поверхню.

В електромотора Haswing Osapian 80 24V є сутєва перевага це електронний пристрій, який замінює стандартний механічний перемикач швидкостей переднього і заднього ходу. Регулювання швидкості за допомогою Maximizer є плавним, що дає нам можливість точно встановити швидкість. Управління за допомогою звичайного перемикача передач має недолік, наприклад, на 2-гі швидкості отримуємо швидкість в 2 км / год, а на 3-ті 3,5 км / год, ми не можемо отримати проміжну швидкість, що дуже важливо, для "тролінгової риболовлі".

Ще одна перевага Maximizer ― це економія електроенергії в акумуляторі ( збільшується відстань яку можна проїхати на акумуляторі, в порівнняні зі ступінчатим перемиканням передач ). Наприклад: двигун з ступінчатим перемикачем передач 5/3 при швидкості 3,2 км / год споживає струм 22A, такий же двигун з Maximizer з тією ж швидкістю плавання буде споживати струм близько 8А. Хоча у плаванні на максимальних швидкостях струми споживання будуть однакові.

Для запуску такого двигуна необхідно підключити його до двох послідовно зєднаних акумуляторних батарей, та саме що головніше необхідно приставити спеціальний магнітний ключ до верхньої частини корпусу електродвигуна, який замикає магнітне реле та приводить в дію двигун. Така технологія запуску двигуна реалізована з точки зору безпеки. Магнітний ключ привязується до руки тощо і на випадок якщо Ви раптом під час руху на трапете на перешкоди чи просто будете за бортом човна, двигун вимкнеться автоматично та зупиниться неподалік від Вас. Також такий ключ може служити в якості мінімальної системи захисту від крадіїв.

  • Рекомендовано 2 шт. акумуляторів Toyama NPG80-12  ( 80 Агод, гелева, герметична необслуговуюча );

Головні переваги електродвигуна:

  • Комплект електромотора та акумуляторної батареї у два рази дешевший ніж бензиновий двигун;
  • Практично безшумний ( ідеально підходить для риболовлі );
  • Дозволяє плавати на мілких глибинах;
  • Практично не намотує траву;
  • Вага двигуна дуже мала;
  • Миттєво запускається;
  • Чудова маневренність;
  • Нема необхідності у підготовки до зими;
  • Займає мінімум місця;

Технічні характеристики:

Бренд Haswing
Тяга ( Lbs ) 80
Тяга ( кг ) 36
Потужність ( к. с. ) 1
Напруга живлення ( В ) 24
Максимальний струм споживання ( А ) 50
Кількість передач ( вперед / назад)  плавне регулювання
Довжина дейдвуда ( мм ) 915
Спосіб кріплення транцевий
Максимальна кількість обертів ( за 1 хв ) 890
Максимальна маса човна ( кг ) 2600
Вага ( кг ) 12,9
Телескопічний румпель так
Регуліровка наклону мотора так
Регулювання погруження гребного гвинта так
Для водоймищ прісних, солоних
Управління румпельне
Максимальна довжина човна ( см ) 550
Габаритні розміри ( мм ) 164/374/1187
Гарантія ( місяців ) 36

Висновок: Haswing Osapian 88ibs ― потужний і надійний електромотор для надувних човнів чи невеликих катерів. Дана модель є найпотужнішою серед електромоторів на ринку України. Також головна відмінність це напруга живлення ― 24В, потрібно 2 шт. акумуляторів по 12В. Відповідно можна більшу відстань проїхати без підзаряду.

 
Категорії:
Основні
Вес 13.0(кг)
Гарантийный срок 36(мес)
Движение по мелководью Да
Индикаторы Заряда аккумулятора
Количество лопастей 2(шт.)
Максимальное количество оборотов 1300.0(об/мин)
Материал винта Пластик
Механизм подъема Ручной
Производитель Haswing
Система управления Румпельная
Тип Новый
Тип двигателя Электрический
Угол поворота 180.0(град.)
Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.