Наявність: Уточнюйте

Човновий електромотор Haswing Osapian 2HP 24V

Модель: Човновий електромотор Haswing Osapian 2HP 24V
43825 грн.

Кількість

Запитати
Електричний підвісний мотор Haswing Osapian 2HP 24V
Протягом декількох років на Українському ринку виявилося, що двигуни марки HasWing  асоціюється з високою якістю, міцністю та довговічністю в роботі, такі якості автоматично ставлять двигуни фірми HasWing на одне із лідируючих мість серед продаж електродвигунів для лодок та не тільки. Вони мають професійний гарантійний та післягарантійний сервіс, а також доступ до оригінальних запасних частин, що забезпечує безперебійну роботу на довгі роки.
 
Haswing Osapian 2HP 24V 
є потужним електромотором для надувних електрочовнів і катерів з довжиною до 7 м. Для зручного використання він обладнаний плавним регулюванням швидкості, індикатором заряду батареї який наочно показує рівень заряду акумуляторів, великим 3-лезовим гвинтом що підвищує його тягу.
Opsapian 109 lbs також особливо ефективний, економічний і легкий електричний силовий двигун для маневрування в портах для малих і легких вітрильних човнів.

Конструкція електромотору складається з нержавіючих міцних композитних матеріалів, це дозволяє не пошкодити загальну конструкцію двигуна навіть при наїзді на тверду поверхню.

В електромотора Haswing Osapian 2HP. Пллавне багатоступеневе регулювання швилкості дає можливість точно встановити швидкість. Управління за допомогою звичайного перемикача передач має недолік, наприклад, на 2-гі швидкості отримуємо швидкість в 2 км / год, а на 3-ті 3,5 км / год, ми не можемо отримати проміжну швидкість, що дуже важливо, для "тролінгової риболовлі".

Ще одна перевага багатоступеневого регулювання ― це економія електроенергії в акумуляторі ( збільшується відстань яку можна проїхати на акумуляторі, в порівнняні зі ступінчатим перемиканням передач ). Наприклад: двигун з ступінчатим перемикачем передач 5/3 при швидкості 3,2 км / год споживає струм 22A, такий же двигун з Maximizer з тією ж швидкістю плавання буде споживати струм близько 8А. Хоча у плаванні на максимальних швидкостях струми споживання будуть однакові.

 

 

Для запуску такого двигуна необхідно підключити електродвигун до двох послідовно зєднаних акумуляторних батарей, та саме що головніше необхідно приставити спеціальний резиновий ключ до верхньої частини корпусу електродвигуна, який дозволяє фіксувати необхідну швидкість. Така технологія запуску двигуна реалізована з точки зору безпеки. Резиновий ключ привязується до руки тощо і на випадок якщо Ви раптом під час руху на трапете на перешкоди чи просто будете за бортом човна, двигун вимкнеться автоматично та зупиниться неподалік від Вас. Також такий ключ може служити в якості мінімальної системи захисту від крадіїв.

Головні переваги електродвигуна:

  • Комплект електромотора та акумуляторної батареї у два рази дешевший ніж бензиновий двигун;
  • Практично безшумний ( ідеально підходить для риболовлі );
  • Дозволяє плавати на мілких глибинах;
  • Практично не намотує траву;
  • Вага двигуна дуже мала;
  • Миттєво запускається;
  • Чудова маневренність;
  • Нема необхідності у підготовки до зими;
  • Займає мінімум місця;

Технічні характеристики:

Бренд Haswing
Тяга ( Lbs ) 109
Потужність ( к. с. ) 2
Напруга живлення ( В ) 24
Максимальний струм споживання ( А ) 50
Кількість передач ( вперед / назад)  Багатоступеневе
Довжина дейдвуда ( мм ) 915
Спосіб кріплення транцевий
Максимальна кількість обертів ( за 1 хв ) 630
Максимальна маса човна ( кг ) 3500
Вага ( кг ) 13
Телескопічний румпель так
Регуліровка наклону мотора так
Регулювання погруження гребного гвинта так
Для водоймищ прісних, солоних
Управління румпельне
Максимальна довжина човна ( см ) 7
Габаритні розміри ( мм ) 164/374/1187
Гарантія ( місяців ) 36
Висновок: Haswing Osapian 2HP ― потужний і надійний електромотор для надувних човнів чи невеликих катерів. Дана модель є найпотужнішою серед електромоторів на ринку України. Також головна відмінність це напруга живлення ― 24 В, потрібно 2 шт. акумуляторів по 12 В. Відповідно можна більшу відстань проїхати без підзаряду.
Категорії:
Основні
Гарантийный срок 36(мес)
Производитель Haswing
Страна производитель Китай
Категорії:

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.