Наявність: Уточнюйте

Разом дешевше!!! Готовий комплект для риболовлі «БЮДЖЕТ»

Модель: byudgetny
6473 грн.

Кількість

Запитати

Комплект для човна «БЮДЖЕТ»

Готовий комплект для човна «БЮДЖЕТ» дозволить безпечно та тихо переміщатись по водоймах не завдаючи нікому клопоту. В основі такого комплекту стоїть навісний електромотор Haswing Osapian 20ibs, який забезпечує максимальну тягу 13. 4 кг, це дозволить переміщувати судно з максимальною вантажопідйомністю до 300 кг.

 

Склад комплекту

1
Електромотор ― Haswing W 20 ibs
2
Акумуляторна батарея – Toyama NPG 45 Ah
3
Зарядний пристрій Luxeon BC 1205

 

Електродвигун Haswing Osapian 20ibs — це зручний та компактний пристрій. Електродвигуни такого типу найбільш підходять для рибалок, чи мисливців, оскільки він забезпечує безшумність у роботі та плавний хід мотора. Haswing Osapian 20ibs в основному розрахований на човен у якому буде знаходитись до 2 людей. Для слідкуванням за рівнем заряду АКБ даний двигун містить індикаторну шкалу в якій показано розряд акумулятора у процентному співвідношенні.

Акумуляторна батарея Toyama NPG 45 Ah найбільш оптимально підходить для даного комплекту, оскільки сам акумулятор виготовлений по GEL технології, саме така технологія дозволяє глибоко розряджати АКБ не втрачаючи своєї ємності, на відмінну від автомобільного де достатньо 5 разів глибоких розрядів і АКБ може вийти з ладу. Акумулятор є повністю герметичним та не обслуговуючим, гарантія на такій АКБ складає 1 роки.

Зарядний пристрій Luxeon BC 1205 відноситься до інтелектуальних пристрої заряду АКБ. Сама назва «Інтелектуальний » означає що в основі такого зарядного стоїть мікроконтролер, який керує процесом заряду акумулятора. Зарядний пристрій самостійно підбирає струм заряду в діапазоні від 1 до 5 А та час заряду АКБ в залежності від ємності.

Короткий огляд електродвигуна

 

 

Переваги від покупки

 
 
 
 
 
 

Доступна ціна при високій якості товару

 

Гарантія якості від виробника

 

Зручність і простота оформлення замовлення

 

Безкоштовна доставка по всій території України

 
Чекаємо Вас серед наших клієнтів! Купити
Основні
Ємність акумулятора 45 А год
Акумулятор Toyama NPG 45 Ah
Вага акумулятора 14 кг
Двигун Haswing W 20 ibs
Кількість передач 2 вперед і 2 назад
Максимальна маса човна 300 кг
Производитель Haswing
Технологія АКБ GEL
Тип двигателя Электрический
Тяга 13.4 Lbs
Час плавання на максимальній швидкості 3.7 год

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.