Наявність: Уточнюйте

Комплект для підігріву води на 200 літрів + доповнення до опалення

Модель: Axioma 200 + OP
106327 грн.

Кількість

Запитати

Комплект для підігріву води на 200 літрів + доповнення до опалення призначений для гарячого водопостачання (ГВС) на невелику сім'ю із 3-5 осіб та економії на опалені. Принцип дії полягає у поглинанні високоселективним покриттям (ALN-AIN-SS/Cu) сонячного випромінювання та накопичення цього тепла у теплоакумуляторі, що ефективно зберігає тепло протягом 2 діб. Дана система практично повністю може забезпечити у щоденній потребі гарячої води (80%-100%) та з економити на опаленні у між сезоння (рання весна - пізня осінь до 80 % енергоносія - електроенергії/газу чи твердого палива).У зимовий період допоможе зменшити витрати на опалені до 50 %. 

 

Переваги комплекту:

Використано вакуумний колектор із найбільшим діаметром кондденсатору (24 мм), завдяки вакууму втрати телпа є низькими (типу термосу), трубка здатна поглинати розсіяне та відбите сонячне випромінювання а великий діаметир конденсатору зільшує питому площу нагріву. 

 Акумуляційна ємкість із двома теплообмінниками та фланцем під ТЕН дозволяє використовувати різноманітні компінації підключення - використання сонячного колектора та газового котла чи теплового насосу, можливість врізання у діючу систему опалення, використання ТЕНУ тощо.

 

Склад системи:

Назва товару  Характеристики Кількість Ціна Сума
Вакуумний колектор Axioma Energy AX 30HP24  30 шт  вакуумних трубок Heat-pipe, Ø конденсатору - 24 мм  1 680 $ 680 $
Теплоакумулятор (Бак) Drazice OKC 200NTR(R)/SOL  Ємкість - 200 л, теплообмінники - 2 шт 470 $ 470 $
Насосна група NOVASOL MONO 25/6 Насос Willo star ST 25/6 Eco, розходомір 2-12 л/хв, зривний клапан 6 бар, оснащена манометром, тернометром, впускним та випускним клапаном для гліколю 200 $ 200 $
Контролера GH26   17 шт схем управління, вихід ШІМ насос 1 145 $ 145 $
Розширювального баку Zilmet CAL-PRO 18​ Об'єм 18 л, до 6 Бар, мембранний, ніпельне закачування повітря 28 $ 28 $
Теплоносія Altek Solar 30  рідина-антифриз із конценрацією глюколю 30% 1  40 $ 40 $
Автоматичний повітревідвіник із шаровим краном Матеріал латунь 1 14 $ 14 $
Всього* 1577 $

* у вартість не включена теплотраса, кабелі для датчиків та з'єднювачі (підбрається індивідуано враховуючи особливості конфігурації вашого дому -  відстань від колекторів до акумуляційного баку, під'єднання до існуючої системи опаленя й тд)

Даний комплект є оптимально підібраний нашими інженерами та збалансований по співвідношенях - ціна/якість/довговічність. Якщо ви хочете використати іншу комплектацію - збільшити кількість трубок колектору чи об'єм баку чи використати своє обладнання ми завжди раді Вам допомогти та підібрати обладнання яке оптимальним чином підходить. 

Принципова схема збору даної системи:

 

Основні
Количество теплообменников 2(шт.)
Количество трубок 30(шт.)
Колличество коллекторов 1(шт.)
Объем бака 200.0(л)
Объем расширительного бака 18.0(л)
Потребляемая мощность 50.0(Вт)
Принцип работы Под давлением
Режим использования Круглогодичное
Теплоизоляционный материал Полиуретан
Тип коллектора Вакуумный

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.