Наявність: Уточнюйте

Комплект для підігріву води на 300 літрів + доповнення до опалення

Модель: Axioma 300 + OP
137005 грн.

Кількість

Запитати

Комплект для підігріву води на 300 літрів + доповнення до опалення призначений для гарячого водопостачання (ГВС) на невелику сім'ю із 5-7 осіб та економії на опалені. Принцип дії полягає у поглинанні високоселективним покриттям (ALN-AIN-SS/Cu) сонячного випромінювання та накопичення цього тепла у теплоакумуляторі, що ефективно зберігає тепло протягом 2 діб. Дана система практично повністю може забезпечити у щоденній потребі гарячої води (80%-100%) та з економити на опаленні у між сезоння (рання весна - пізня осінь до 80 % енергоносія - електроенергії/газу чи твердого палива).У зимовий період допоможе зменшити витрати на опалені до 50 %. 

 

Переваги комплекту:

Використано вакуумний колектор із найбільшим діаметром кондденсатору (24 мм), завдяки вакууму втрати телпа є низькими (типу термосу), трубка здатна поглинати розсіяне та відбите сонячне випромінювання а великий діаметир конденсатору зільшує питому площу нагріву. 

 Акумуляційна ємкість із двома теплообмінниками та фланцем під ТЕН дозволяє використовувати різноманітні компінації підключення - використання сонячного колектора та газового котла чи теплового насосу, можливість врізання у діючу систему опалення, використання ТЕНУ тощо.

 

Склад системи:

Назва товару  Характеристики Кількість Ціна Сума
Вакуумний колектор Axioma Energy AX 20HP24  40 шт (2 х 20шт)  вакуумних трубок Heat-pipe, Ø конденсатору - 24 мм  2 480 $ 960 $
Теплоакумулятор (Бак) Drazice OKC 300NTR(R)/SOL  Ємкість - 300 л, теплообмінники - 2 шт 645 $ 645 $
Насосна група NOVASOL MONO 25/6 Насос Willo star ST 25/6 Eco, розходомір 2-12 л/хв, зривний клапан 6 бар, оснащена манометром, тернометром, впускним та випускним клапаном для гліколю 200 $ 200 $
Контролера GH26   17 шт схем управління, вихід ШІМ насос 1 145 $ 145 $
Розширювального баку Zilmet CAL-PRO 18​ Об'єм 18 л, до 6 Бар, мембранний, ніпельне закачування повітря 28 $ 28 $
Теплоносія Altek Solar 30  рідина-антифриз із конценрацією глюколю 30% 1  40 $ 40 $
Автоматичний повітревідвіник із шаровим краном Матеріал латунь 1 14 $ 14 $
Всього* 2032 $

* у вартість не включена теплотраса, кабелі для датчиків та з'єднювачі (підбрається індивідуано враховуючи особливості конфігурації вашого дому -  відстань від колекторів до акумуляційного баку, під'єднання до існуючої системи опаленя й тд)

Даний комплект є оптимально підібраний нашими інженерами та збалансований по співвідношенях - ціна/якість/довговічність. Якщо ви хочете використати іншу комплектацію - збільшити кількість трубок колектору чи об'єм баку чи використати своє обладнання ми завжди раді Вам допомогти та підібрати обладнання яке оптимальним чином підходить. 

Принципова схема збору даної системи:

Основні
Количество теплообменников 2(шт.)
Количество трубок 40(шт.)
Колличество коллекторов 2(шт.)
Минимальная рабочая температура окружающей среды -30.0(град.)
Объем бака 300.0(л)
Объем расширительного бака 18.0(л)
Принцип работы Под давлением
Режим использования Круглогодичное
Теплоизоляционный материал Полиуретан
Тип коллектора Вакуумный

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.