Наявність: Уточнюйте

Плоский сонячний колектор Hewalex KS2000 TP, поглинач: мідь-мідь, покритя: PVD

Модель: KS2000_TP
26303 грн.

Кількість

Запитати
Плоскі сонячні колектори KS2000 TP призначені для систем обігріву побутової гарячої води в приватних будинках, готелях, пансіонатах, дачах і іншому. Також використовуються для систем підігріву води в басейнах і в якості доповнення до опалення приватних будинків.
Сонячний колектор KS2000 TP є безкомпромісним рішенням з точки зору конструкції і параметрів в класі плоских сонячних колекторів. Абсорбер повністю виконаний з міді. З'єднання мідного трубопроводу з плитою абсорбера, виконується сучасним методом ультразвукового зварювання. Застосоване структурне скління найвищого класу U1 поглинання сонячної енергії, впливає на високий оптичний ККД 80,2% підтверджений тестом в Інституті SPF Rapperswil. Теплова ізоляція з мінеральної вати збільшеною до 55 мм товщини з ізоляцією стінок корпусу 20 мм, забезпечує низькі втрати тепла. Покритий порошковим лаком корпус забезпечує привабливий і приємний дизайн сонячного колектора.
Особливі характеристики сонячного колектора:
  1. Абсорбер повністю виконаний з міді, забезпечує безкомпромісну теплопродуктивність і міцність;
  2. Корпус виконаний з гнутого алюмінієвого профілю, високої жорсткості з покритим лаком корпусу;
  3. Кришка корпусу виконана з структурного скла, що забезпечує високий коефіцієнт поглинання сонячної енергії (91,6%, найвищий клас U1);
  4. Застосування листової міді товщиною 0,20 мм забезпечує ефективну провідність тепла, виробленого на поверхні абсорбера.
  5. Система укладання мідних труб у вигляді "арфи" (паралельна система трубопроводів) забезпечує мінімальний опір протікання теплоносія, що зменшує споживання електроенергії циркуляційним насосом;
  6. Система у вигляді "арфи" сприяє спуску з трубопроводів гліколю в ситуації перегріву і стагнації колектора (коли відбувається закипання і випаровування);
  7. Для покриття абсорбера використаний шар BlueTec, вироблений на основі оксидів титану і кремнію, з високими характеристиками селективності (поглинання 95%, коефіцієнтом емісії 5%)
  8. Низькі коефіцієнти втрати тепла колектором, про які свідчать коефіцієнти a1 і a2, отримані завдяки застосуванню теплоізоляції з мінеральної вати: на дні корпусу ― товщиною 55 мм, на бічних стінках ― 20 мм.

Варіанти монтажу сонячного колектора:
Монтаж плоских колекторів стандартно вимагає нахил до рівня горизонту для забезпечення їх належного функціонування. З метою роботи круглий рік, рекомендується установка під нахилом від 30 до 60 град.. Якщо потрібно встановити колектор на даху з меншим нахилом, використовуються регульовані системи кріплення. Можлива також установка сонячних колекторів KS2000 TP на фасаді будівлі, на рівні ділянки або на горизонтальні дахи. 
ККД сонячного колектора:
Параметри сонячного колектора KS2000 TP були визначені в рамках тестів, проведених в Інституті SPF Rapperswil в Швейцарії. Оптичний ККД становить 80,2% відноситься до поверхні апертури, тобто активної поверхні абсорбера.
Якість сонячного колектора:
Підтвердженням якості сонячного колектора KS2000 TP є сертифікат SOLAR KEYMARK, що підтверджує відповідність до вимог стандарту PN-EN 12975 з точки зору якості. Тести, які проходять колектори, припускають не менше 20 років експлуатації.

Сонячні колектори Hewalex пропонуються на вітчизняному та закордонному ринках, ось вже більше 20 років, і знаходять своє застосування в приватних і громадських будівлях.

 
 
Параметер Значення
Висота: 2020 мм
Ширина:    1035 мм
Товщина: 90 мм
Площа брутто:  2095 м²
Площа колектора: 1818 м²
Обсяг рідини:  1,1 л
Маса:  40 кг
Оптичний ККД: 80,2 %
Коефіцієнт теплових втрат A1:  3,8 Вт / (м ² K)
Коефіцієнт теплових втрат A2:  0,0067 Вт / (м ² K < ²)
Термін служби  не менше 10 років
Гарантія  2 роки
Основні
Гарантийный срок 24(мес)
Емкость системы 1.1(л)
Коэффициент поглощения 94.6(%)
КПД, не менее 80.2(%)
Максимальное давление 6.0(бар)
Номинальное давление 3.0(бар)
Площадь 2.0(кв.м)
Площадь абсорбера 1.88(кв.м)
Принцип работы Под давлением
Производитель HEWALEX
Режим использования Круглогодичное
Способ монтажа Наклонный
Срок службы 10.0(лет)
Страна производитель Польша
Тип коллектора Плоский
Угол наклона 45.0(град.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.