Наявність: Уточнюйте

Магнієвий анод для баку OKC 400/500

Модель: Магнієвий анод 300
2046 грн.

Кількість

Запитати

Довговічність, економність та якість води у тепловому акумуляторі (баці) залежить від наявності магнієвого аноду. Це одна із важливих деталей накопичувального водонагрівача. Складається із металевого штиру, на який нанесено магнієвий сплав товщиною від 10 до 30 мм. Анод прикручується до фланця ТЕНу чи безпосередньо у всередину баку. В залежності від моделі, анод може мати різну довжину і діаметр. Застосовується для запобігання корозії водяного баку та зменшення утворення накипу на його стінках та трубках ТЕНу.

Протекторна дія магнієвого аноду полягає у:

Жорсткість води (розчиненні солі) та розчиненний у воді кисень негативно впливають на стан баку. Руйнівна дія полягає у взаємодії (1) молекул розчиненого кисню у воді із стінками баку (залізом) (2). В результаті такої взаємодії утворюється ферумоксид, банально молекули заліза вириваються із стінок баку (3). Відбувається корозія баку. 

Магнієвий протектор активніше за залізо баку, взаємодіє із агресивним розчиненим киснем, тому руйнація відбувається аноду а не баку та ТЕНу. Анод рекомендовано замінювати раз у рік. Проте, це напряму залежить від якості води та кількості її використання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.