Наявність: Уточнюйте

Інвертор + Контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000VA

Модель: Інвертор + Контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000VA
32363 грн.

Кількість

Запитати

Інвертор + сонячний контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000VA

Інвертор напруги + сонячний контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000VA Фірми VOLT — це перетворювач постійної напруги з 24В в змінну 220В, 50Гц. + це МРРТ контролер який широко використовуються у європі. Контролер заряду поміщений у зручний білий корпус, який з легкістю можна помістити на стіну. Даний пристрій має одразу декілька особливостей — це насамперед функція MPPT (відслідковування максимальної точки потужності), режим пріоритетності, перетворювач напруги, та стабілізатор напруги. Саме режим пріоритетності робить даний інвертор актуальним в наших широтах. Суть такого режиму полягає у виборі пріоритетності джерела заряду акумуляторних батарей.

В пріоритеті може стояти режим заряду від сонячних фотом модулів, або заряд від електромережі, в разі недостатнього зовнішнього освітлення контролер буде заряджати АКБ від мережі 220 В. Контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000  виготовлений на основі тороїдального трансформатора який компенсує втрати реактивної потужності. В результаті до контролера можна підключати різного типу ємнісної чи індукційного навантаження.

Функція MPPT — це особливо корисна опція, яка збільшує ефективність системи приблизно на 30 %. В основі такої функції лежить DC-DC перетворювач, який перетворює зайву напругу сонячної панелі у корисний для системи електричний струм, таким чином нарощуючи струм заряду АКБ. Метод заряду акумуляторних батарей здійснюється з використанням ШІМ технології, яка дозволяє максимально ефективно зарядити акумуляторну батарею, не допускаючи перезаряду, чи недозаряду.

Перетворення постійної напруги у змінну відбувається з використанням перетворювача напруги з правильною синусоїдальною формою вихідної напруги. Саме правильна синусоїдальна напруга дозволяє підключати до перетворювачі усі побутові пристрої в тому числі і електродвигуни. Стабілізатор напруги дозволяє контролювати рівень вихідної напруги у межах 140-275 В, що робить даний пристрій універсальним у використанні.

Контролер містить клемний тип підключення сонячних фотоелементів, дві зовнішні євро розетки для підключення навантаження, та вилку зі шнуром для підключення контролера у мережу. Відображення інформації можна спостерігати на великому світлодіодному цифровому дисплеї.  Перед включенням контролера слід підключити АКБ та при цьому вимкнути зовнішній автомат, підключити сонячні фотомодулі та підключити контролер до зовнішньої мережі. Лише після цього можна увімкнути зовнішній автомат та затиснути кнопку включення на 3 с.

Область використання

 

Альтернативна енергетика

Системи резервного живлення

 

Переваги від покупки

 
 
 
 
 
 

Доступна ціна при високій якості товару

 

Гарантія якості від виробника

 

Зручність і простота оформлення замовлення

 

Безкоштовна доставка по всій території України

 
Запропонований контролер заряду SOLAR INVERTER MPPT 2000VA має широкий спектр використання, оскільки у ньому поєднано одразу чотири пристрої (МРРТ контролер, перетворювач напруги, зарядний пристрій, стабілізатор напруги) тому він є незамінним пристроєм у сфері сонячної енергетики! Купити

 

Основні
Вес 9.8 кг
Вихідна напруга 230 В\50 Гц
Габарити 285x140x355 мм
Захист від перенавантаження 120 % (контролер вимикається)
Захист пристрою від короткого замикання та заниженої напруги Так
Коефіцієнт корисної дії 92 %
Максимальна короткочасна потужність 2000 Вт
Максимальная рабочая температура 40.0 град.
Максимально рекомендована ємність заряду АКБ 300 А*год (24 В)
Минимальная рабочая температура 0.0 град.
Напруга акумуляторної батареї 24 В (два АКБ по 12 В зєднати послідовно)
Напруга заряду АКБ 27,6V±0,5 В
Номінальна потужність 1400 активна нагрузка
Стабілізатор напруги 140-275 В
Страна производитель Китай
Струм власного споживання 1.2 А
Струм заряду МРРТ 30 А
Тип контроллера MPPT

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.