Наявність: Уточнюйте

Гелева акумуляторна батарея TOYAMA NPG80-12

Модель: NPG80-12
12136 грн.

Кількість

Запитати

Гелева акумуляторна батарея TOYAMA NPG80-12 це високоякісне джерело постійної напруги, яке має широкий спектр застосування.  Акумулятор виготовлений по гелевій технології, яка дозволяє використовувати акумулятор у жорстких умовах (нестабільна температура, глибокий розряд, потужні розряди, і т.д) На відмінно від автомобільних АКБ, акумуляторні батареї TOYAMA NPG80-12 можна використовувати у житлових приміщеннях, оскільки вони герметичні, а отже не виділяють шкідливих випарів, та є повністю не обслуговуючий. Відповідно вище перелічені якості ставлять такий акумулятор на особливий ряд серед подібного типу акумуляторних батареї, та дозволяють йому працювати на протязі 10-15 років в буферному режимі.

Корпус батареї виготовлений з ударостійкої та термостійкої “ABS” пластмаси, яка в певній мірі захищає АКБ від механічних пошкодження, та контакту з полум’ям. Підключення споживачів до акумулятора здійснюється з використанням болтових з’єднань ”M6”. Акумулятор містить дві ручки, які використовуються для зручності пересування акумуляторної батареї.

  

          

Сфера застосування

Характеристики

 • Модель: TOYAMA NPG80-12
 • Технологія виробництва – GEL;
 • Номінальна напруги – 12 В;
 • Зарядна напруга в буферному режимі, - 13,4-13,8 В
 • Зарядна напруга в циклічному режимі, В 14,2-14,5
 • Ємкість батареї при 20 годиному розряді, - 82 Агод;
 • Ємкість батареї при 8 годиному розряді, - 80 Агод;
 • Ємкість батареї при 5 годиному розряді, - 73 Агод;
 • Ємкість батареї при 1 годиному розряді, - 58 Агод;
 • Температурний діапазон – від -35 до +50 С;
 • Сертифікат – ISO 9001, ISO14001;
 • Термін роботи  - до 12 років;
 • Гарантія - 1 рік;
 • Габарити – 260х165х210 мм;
 • Вага – 23 кг;
 

Суттєві переваги:

 1. Продовжений термін експлуатації: Батареї TOYAMA серії NPG мають довший термін експлуатації завдяки застосуванню гелеподібного електроліту і не схильні стратифікації (неоднорідного розподілу концентрації кислоти по висоті батареї в процесі її роботи), так як кислота в гелі знерухомлена та не схильна спливання або занурення. У сплаві батареї серії NPG  збільшений відсоток олова до 1.6% і змінено відсоток вмісту Ca (кальцію).
 2. Герметичне виконання: Батареї серії NPG виробляються з використанням VRLA (Valve Regulated Lead Acid) клапанів, що робить батарею абсолютно герметичною. Електроліт знаходиться в гелеподібному стані в спеціальному нетканих скловолоконних сепараторах, які забезпечують безпеку і більш ефективне протікання хімічних реакцій.
 3. Надпотужні сітки: Сітки зроблені з надпотужного сплаву свинцю-кальцію-олова. Це забезпечує: підвищену продуктивність, краще відновлення ємності після глибокого розряду; збільшення терміну служби батареї як при циклічному, так і буферному режимі використання; низький саморозряд батареї.
 4. Збільшений термін служби батареї: Термін служби батарей TOYAMA серії NPG становить 12-15 років при 25 ° C і буферному режимі використання.
 5. Широкий діапазон робочих температур: Батарея TOYAMA може використовуватися в широкому температурному діапазоні від -35 ° C до 50 ° C.

Висновок:

Акумуляторна батарея TOYAMA NPG80-12 це якісний акумулятор виготовлений на основі гелевої та VRLA технології. Акумуляторна батарея шороко використовується в Польші та зокрема у Європі про що свідчить сертифікати єворопойського зразку.

Основні
Гарантийный срок 12(мес)
Емкость аккумулятора 80.0(А/ч)
Максимальная рабочая температура 50.0(град.)
Минимальная рабочая температура -25.0(град.)
Напряжение 12.0(В)
Наработка 500.0(циклов заряда)
Номинальное рабочее напряжение 12.0
Производитель Toyama
Страна производитель Китай
Тип аккумулятора GEL
Тип конструкции Необслуживаемые
Ток заряда 8.0(А)
Цвет корпуса Серый

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.