Наявність: Уточнюйте

Інвертор напруги + MPPT контролер LPY-C-PSW-2000VA

Модель: LPY-C-PSW-2000VA
16856 грн.

Кількість

Запитати

Сонячний інвертор LPY-C-PSW-2000VA

0

Серія інверторів напруги LPY-C-PSW від ТМ LogicPower застосовується для живлення електричних пристроїв, що вимагають змінної напруги 220 В. Такий інвертор також може бути успішно використаний як аварійне джерело живлення для пристроїв, що вимагають безперебійне живлення, на приклад газовий чи твердопаливний котел.

Головною особливістю інвертора напруги LPY-C-PSW 2000 від звичайних перетворювачі являється можливість підключення сонячних батарей з можливістю вибору пріоритету живлення ( наприклад мережа або сонячні батареї ).

Синусоїдальний перетворювач напруги побудований на основі тороїдального трансформатора який зменшує втрати на магнітне розсіювання, гнучко реагує на перевантаження, та збільшує ККД приладу, завдяки чому власне споживання LogicPower LPY-C-PSW-2000 від акумуляторної батареї становить мізерних 1.3 А. Перетворювач може працювати як звичайний ДБЖ при наявності підключеної до нього акумуляторної батареї.

LogicPower LPY-C-PSW-2000 додатково містить стабілізатор напруги, який працює в широкому діапазоні вхідних напруг 140-275 В. Для фільтрування імпульсних завад в мережі які є наслідком вмикання різного типу двигунів то що, безперебійний блок містить мережевий фільтр. Головною особливістю перетворювачів модельного ряду LPY-C-PSW це наявність МРРТ контролера заряду, який збільшує загальну ефективність сонячних панелей на 20-30 % у порівнянні з традиційним ШІМ контролером. 

Звичайна 300 Вт панель Perlight PLM-300M-72 300 Вт генерує номінальну напругу 36.59 В, та струм 8.2 А, якщо ми перемножимо ці значення, то отримаємо цифру 300,038, заокруглимо її до 300 та отримаємо потужність 300 Вт. Для заряду двох акумуляторних батареї нам необхідно максимум 29 В. Віднявши номінальну напругу сонячної панелі від напруги заряду акумуляторної батареї ми отримаємо 36,59-29=7.59 В. Звичайний ШІМ контролер у нашому випадку напругу 7.59 В просто-напросто зрізає, а це як не-як 62,238 Вт, тобто тільки на одній такій панелі ми втрачаємо 62,238 Вт а це приблизно 62 $.

Для оптимальної та надійної роботи приладу перетворювач напруги містить функцію пріорітетності, яка дозволяє назначати основне джерело заряду сонячні панелі або мережа. Наведемо приклад: у затяжний похмурий день часто може виникати проблема з недозарядом акумуляторних батарей, так як сонячні панелі невстигаю зарядити акумулятор. Функція пріорітету дозволяє у такому випадку зарядити акумуляторні батареї від внутрішньої електромережі (при її наявності).

 

 

В одному такому інверторі розташовано одразу

1

Синосуїдальний перетворювач напруги

2

Стабілізатор напруги

3

МРРТ контролер заряду 40а (для сонячних панелей)

4

Пристрій пріорітету

5

Мережевий зарядний пристрій (звичайне зарядне від мережі)

 

Сфера застосування

 

Сонячні батареї

Вітро генератори

Резервне живлення

 

 

Основні
Вес 12 кг
Габарити 310х312х167 мм
Гарантийный срок 24(мес)
Индикатор уровня заряда Так
Комплексний захист від високої напруги сонячних панелей Так
Комплексний захист від високої/низької напруги мережі Так
Комплексний захист від високої/низької частоти Так
Комплексний захист від перезаряду/недозаряду акумулятора Так
Короткочасна 2000 пікова
Максимальная мощность панели 1000.0(Вт)
Максимальная рабочая температура 40.0(град.)
Максимальний струм заряду сонячних панелей 40 А
Максимальное напряжение солнечных батарей 50.0(В)
Максимальный ток солнечной батареи 40.0(А)
Минимальная рабочая температура 0.0(град.)
Напруга акумуляторних батарей 24 В ( два 12В АКБ послідовно з'єднаних)
Напряжение питания 24 В
Номінальна потужність 1400 активна нагрузка
Производитель LogicPower
Робоча напруга стабілізатора 140-275 В
Сечение подключаемых проводов 8.0(кв.мм)
Страна производитель Китай
Струм власного споживання 1.3 А
Температурная компенсация Так
Тип контроллера MPPT
Форма вихідної напруги Правильна синусоїда
Функція пріорітету Так
Электронная защита Защита от перенапряжения, Защита от перегрева, Защита от короткого замыкания, Защита от обрыва в цепи

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.