Наявність: Уточнюйте

Інвертор напруги + MPPT контролер LPY-C-PSW-3000VA

Модель: LPY-C-PSW-3000VA
30341 грн.

Кількість

Запитати

Інвертор напруги з MPPT контролером

Інвертор напруги LogicPower LPY-C-PSW 3000VA використовується в системах альтернативної енергетики. Його основною перевагою являється МРРТ контролер заряду, можливість вибору пріоритетності джерел заряду. Функціонально такий блок складається із синусоїдального інвертора напруги, стабілізатора напруги, МРРТ контролера заряду, пристрою пріоритету та звичайного мережевого зарядного пристрою. Данні функціональні блоки об’єднанні в єдину систему з показником корисної дії порядку 98%. Інвертор напруги забезпечує надійну та безперервну роботу пристроїв, які підключенні до нього.

Звичайна 300 Вт панель Perlight PLM-300M-72 300 Вт генерує номінальну напругу 36.59 В, та струм 8.2 А якщо ми перемножимо ці значення то отримаємо цифру 300,038, заокругливши її отримаємо 300 Вт. Для заряду двох акумуляторних батареї нам необхідно 29 В. Віднявши номінальну напругу сонячної панелі від напруги заряду акумуляторної батареї отримаємо 36,59-29=7.59 В. Звичайний ШІМ контролер напругу 7.59 В просто зрізає, а це 62,238 Вт, тобто тільки на одній такій панелі втрачаємо 62,238 Вт.

У випадку з МРРТ контролером заряду таких недоліків не буде, оскільки МРРТ контролер перетворює зайву напругу сонячних панелей у додатковий струм заряду, звідси і обумовлюється загальний приріст ефективності сонячних панелей з використанням МРРТ контролера заряду на 20-30%.

Пристрій пріоритету дозволяє користувачу задавати пріоритетність використання джерел електроенергії: сонячні панелі або внутрішня електромережа. Так в режимі «пріоритет сонячні панелі» акумуляторні батареї заряджаються від сонячних панелей. У випадку, коли енергії сонця недостатньо для заряду акумуляторних батарей, реле автоматично перемикається на внутрішню електромережу. Коли подача електроенергії від сонячних панелей відновилася ― реле автоматично перемикає заряд від сонячних панелей.

Для максимально ефективної роботи приладів, даний інвертор містить вбудований стабілізатор напруги з мережевим фільтром, який захищає споживачів від електричних перешкод в електромережі. Стабілізатор напруги реалізований на основі тороїдального автотрансформатора та релейних ключів. Релейні ключі в стабілізаторі використано з двократним запасом по потужності, а технологія переходу через нуль сповільнить процес руйнації контактів в наслідок перемикання обмоток автотрансформатора.

 

 

Сфера застосування

 

Альтернативна енергетика ( із сонячними батареями )

Джерела безперебійного живлення

 

 

Переваги від покупки

 
 
 
 
 
 

Доступна ціна при високій якості товару

 

Гарантія якості від виробника

 

Зручність і простота оформлення замовлення

 

Безкоштовна доставка по всій території України

 
Купити інвертор напруги для сонячних панелей у м. Львів можна за адресою вул. Б. Хмельницького 106, або у нашому інтернет магазині натиснувши кнопку «купить»! Купити

 

Основні
Вага 17 кг
Габарити 540х335х155 мм
Гарантийный срок 24(мес)
Индикатор уровня заряда Так
Комплексний захист від високої напруги сонячних панелей Так
Комплексний захист від високої/низької напруги мережі Так
Комплексний захист від високої/низької частоти Так
Комплексний захист від перезаряду/недозаряду акумулятора Так
Короткочасна 3000 пікова
Максимальная мощность панели 3000.0(Вт)
Максимальная рабочая температура 40.0(град.)
Максимальний струм заряду сонячних панелей 60 А
Максимальное напряжение солнечных батарей 1000.0(В)
Максимальный ток солнечной батареи 60.0(А)
Минимальная рабочая температура 0.0(град.)
Напруга акумуляторних батарей 48 В
Напряжение питания 220 В
Номінальна потужність 2100 активна нагрузка
Производитель LogicPower
Робоча напруга стабілізатора 140-275 В
Сечение подключаемых проводов 6.0(кв.мм)
Струм власного споживання 1.4 А
Тип контроллера MPPT
Форма вихідної напруги Правильна синусоїда
Функція пріоритету Так
Электронная защита Защита от перенапряжения, Защита от перегрева, Защита от короткого замыкания, Защита от обрыва в цепи

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.