Наявність: Уточнюйте

Мережева станція "Бюджет" для зеленого тарифу 15 кВт*год

Модель: бюджет 15 кВт*год
749751 грн.

Кількість

Запитати

Зелений тариф це широкопоширена державна програма для європейських країн та досить нова практика для України. Суть "Зеленого тарифу" полягає у купівлі надлишку електроенергії у приватних домогосподарствах (до 30 кВт*год) та фізичних/юридичних осіб (за ліцензією на електростанцію). Надлишки електроенергії держава купує по ціні в декілька разів більшою ніж стандартний тариф споживання для населення, та в додаток ви не платите за власне електроспоживання. Сьогодні закупівельна ціна 1 кВт*год електроенергії по зеленому тарифу становить 0,18 євро. А знаючи середньостатистичне генерування 15 кВт*год мережевої сонячної станції  та власне споживання домогосподарства (для будинку де проживають 3-4 особи 300-400 кВт*год) із впевненістю можна сказати що окупність даної системи становить від 6 до 8 років.

Схема підключення:

 

Комплектація мережевої станції:

Назва  Модель Ціна Кількість Сума
Полікристалічний фотомодуль Perlight PLM 250 P 140 $ 60 8 400 $
Мережевий інвертор  SolarLake 15000TL-PM 2 550 $ 2 550 $
Комплект з'єднань Конектор МС4  2 $ 10 20 $
Кабель для підключення сонячних батарей  olflex solar 6mm 1,5 $  100 метрів 150 $
Всього* 11 120 $

* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору. Монтаж, підключення чи кріплення у ціну не входять ― можете придбати у нас чи робити власноруч!

Варто відмітити що дана мережева сонячна станція не може бути встановлена там де не має державної електромережі, не може бути використана у яксоті резерву та не комплектуються акумуляторними батареями. Здійснюється скид усієї кількості згенерованої електроенергії у мережу.

Технічні характеристики :

 • Площа під сонячну систему ― до 110 кв м;
 • Загальна маса системи ― близько 1200 кг;
 • Напруга перемінного струму ― три фази 380 В;
 • Пропускна потужність мережі ― більше 15 кВт;
 • Поужність мережевого інвертору - 15 кВт;
 • Кількість МРРТ трекерів - 2 шт;
 • Тип та кількість сонячних фотомодулів ― полікристал 60 шт;
 • Потужність сонячного фотомодуля ― 250 Вт;
 • Номінальний постійний струм сонячного фотомодуля ― 7,88 А;
 • Номінальна напруга ― 31,73 В;
 • Габаритні розміри фотомодуля та маса ―1650х992х40 мм та 18,1 кг;
 • Окупність системи становить ― від 6 до 8 років;
 • Середньорічний виробіток електроенергії ― 16,5 МВт;
 • Виробітка електроенергії за добу ― від 70 кВт*год до 200 кВт*год

У комплекті використано сонячний фотомодуль Perlight PLM 250 P які широкозастосовують у наших географічних широтах, адже характеристки сонячного фотомодуля оптимальним чином підходитять для наших погодніх умов. Завдяки товщині профілю в 35 мм та каленого скла сніг на панелі практично не затримується і вона є стійкою до несприятливих умов (дощ, сніг, град та пориви вітру). Панелі підходять для зеленого тарифу та місять відповідні на це сертифікати. Гарантія на даний фотомодуль становить 5 років.

Мережевий інвертор SolarLake 15000TL-PM здійснює перетврорення постійної електроенергії сонячних фотомодуів у змінну напругу 380 В (220 В на фазу) та здійснює її скиду в електромережу. ККД (ефективність) інвертору становить 98,1% це один із лідерних показників для інверторів на дану потужність. Пристрій має два МРРТ (відслідковування точки максимальної потужності фотомодулів) трекер із діапазоном вхідних напруг від 490 В до 850 В. Гарантійні зобов'язання становлять 5 років!

Економічне обгрунтування:

 • Середньостатистичне споживання об'єкту господарювання (середньостатичтичний будинок 120кв.м) за рік становить -2,5 МВт*год
 • Сумарна кількість електроенергії (кВт*год) яку генерує мережева сонячна станція 15 кВт  за рік становить -16,5 МВт*год;
 • Надлишок електроенергії - близько 14 МВт*год; 
 • Окупність станції становить від 6 до 8 років*;

*Варто розуміти що на окупність мережевої станції впливає багато факторів – сонячна інсоляція, тривалість світлового дня, кут та сторона розміщення сонячничних батарей,кількість спожитої електроенергії об’єктом господарювання та інші фактори. Зазвичай дана станція окупається на протязі 6-8 років.

Категорії: Інше
Основні
Количество инверторов 1(шт.)
Количество контроллеров 1(шт.)
Количество панелей 60(шт.)
Мощность 15.0(кВт)
Мощность панели 250.0(Вт)
Напряжение панели 32.0(В)
Напряжение станции 380.0(В)
Производитель Perlight Solar
Производительность 15.0(кВт*ч)
Срок службы 25.0(лет)
Страна производитель Китай
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.