Наявність: Уточнюйте

Мережева станція для зеленого тарифу 10 кВт*год "ЕКОНОМНА"

Модель: 10 кВт*год
556245 грн.

Кількість

Запитати

Сонячна електростанція зелений тариф ― це комплект сонячних панелей та мережевого інвертора потужністю 10 кВт. Дана електростанція згідно чинним законодавством УКРАЇНИ дозволяє отримувати кошти у розмірі 0,172 євро за кожний надлишковий кВт, станом на 2016 рік це становить приблизно 5 грн. Сонячна електростанція по зеленому тарифу це реальність, наша компанія підключила більше 10 таких електростанцій по Україні. 

Перевага даної електростанції полягає в тому що вона не використовує акумуляторних батарей, які з часом необхідно заміняти, та працює сумісно з державною електромережею. Принцип роботи системи полягає у наступному. У Вас монтуються два лічильника електроенергії, один фіксує кількість єлектроенергії яку виробили сонячні панелі, а другий кількість спожитої Вами електроенергії. В результаті якщо Ви виробили більше енергії аніж спожили держава Вам олачує за кожний надлишковий кВт 0,19 евро.

Склад комплекту:

Назва Модель Ціна Кількість Сума
Полікристалічний фотомодуль Perlight PLM 250 P 157,5 $ 40 6 300 $
Мережевий інвертор  GoodWe 10 000 W 2000 $ 1 2000 $
Кабель для підключення фотомодулів olflex solar 6mm 1,5 $ 100 метрів 150 $
Конектор  МС4 2 $ 10 20 $
Всього * 8470 $

Схема електростанції

Технічні характеристики :* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору. Монтаж, підключення чи кріплення у ціну не входять ― можете придбати у нас чи робити власноруч!

Головні переваги системи

В комплекті використано 40 сонячних фотомодулів потужністю 250 Вт кожен. Загальна потужність сонячних панелей становить 10 кВт. Сонячні панелі побудовані на основі полікристалічних фотомодулів. Фотомодулі захищені міцним загартованим склом товщиною 3.5 мм. Рамка сонячної панелі складається з анодованого алюмінію, який не піддається корозії внаслідок природніх процесів. Дана панель витримує пряме попадання граду 25 мм під кутом 45 град. Для максимальної ефективності системи фотомодулі потрібно розміщати на південну сторону даху чи земельної ділянки. 

Для перетворення енергії від сонячних панелей у змінну напругу застосовано мережевий інвертор GoodWe 10000 W. Перетворювач розрахований на роботу з трьох фазною мережею. Головною особливістю такого інвертора, це наявність 2 МРРТ трекерів, розрахованих на вхідну напругу від  500 - 800 В.  Гарантія на мережевий інвертор становить 5 років. Компанія ПРАВИЛЬНЕ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ завозить лише сертифіковану продукцію та може надати необхідні документи при підключенні системи.

Технічні характеристики:

  • Потужність мережевого інвертору - 10 000 Вт;
  • Площа сонячної системи - до 70 кв. м;
  • Напруга змінного струму - 380 В (три фази);
  • Тип сонячних панелей - полікристал;
  • Потужність фотомодуля - 250 Вт; 
  • Загальна потужність сонячних фотомодулів - 10 000 Вт;
  • Габаритні розміри фотомодуля (ДхШхВ) - 1642x992x40 мм;
  • Маса системи - до 800 кг;

Економічне обгрунтування інвестиції у мережеву станцію "Зелений тариф" 10 кВт*год за умови продажі надлишку:

Окупність сонячної станції залежить від багатьох факторів, проте можна виділити найважливіші та вирахувати приблизний повернення інвестицій. Генерація сонячної станції перш за все залежить від кількості сонячної енергії що отримує сонячна система, а саме:

  • Рівня інсоляції (сонячного випромінювання що падає на одиницю площі) залежить від регіону;
  • Орінтації сонячних панелей на сторону світу (південь, північ, захід, схід);
  • Кута нахилу сонячних панелей відносно горизонту (бажано перпендикулярне попадання сонячного проміння на панель, у літку цей кут становить 30-35 град, весна та осінь 45 град та у зимку рекомендовано використовувати кут 70 градусів відносно горизонту);

Також одним із вирішальних факторів окупності системи є власне споживання електроенергії об'єктом. Тут арифметика досить проста - менше спожили електроенергії, більше продали по зеленому тарифі. Тому рекомендуємо використовувати енергозберігаюче освітлення (LED освітлення) та енергозберігаючу техніку.  

Менш важливий фактором будуть - підвищення ціни на електроенергію.

Давайте підрахуємо окупність мережевої сонячної станції на 10 кВт*год на основі отриманих даних аналогічної системи встановленої у полтавській області:

Середньорічний рівень інсоляції у полтавській області становить близько 1000 Вт/кв.м, можна стверджувати що станція на півдні України буде більше виробляти електроенергії на 15-20 % тому що там більший рівень інсоляції (1250 Вт/кв.м). У західних регіонах генерація має буде вижчою на 6-9 % порівняно із північними та центральними областями. 

Панелі були змонтовані строго на південь під 35 градусним (літнім) кутом до горизонту. Починаючи з червня 2015 р до червня 2016 року ми отримали наступні дані: 

Статичні дані отриманні із мережевої станції 10 кВт*год у полтавському регіоні 2015/16 рік.

Споживання об'єкту (будинку) у середному становить 200 кВт*год у місяць, взимку цей показник у середньому становив 300 кВт*год у літку менше - 150 кВт*год.

Середномісячна генерація сонячної станції становила 900 кВт*год електроенергії, у літку це показник сягав близько 1 200-1 500 кВт*год проте, зимою менше близько 300 кВт*год електроенергії.

Підрахунок окупності сонячної станції:

  • Середньорічний виробіток електроенергії - 11 000 кВт*год;
  • Середньомісячний виробіток електроенергії - 900 кВт*год;
  • Середньорічне власне споживання об'єкту - 2 400 кВт*год;
  • Середньомісячне власне споживання об'єкту - 200 кВт*год;
  • Середньорічний надлишок - 8 600 кВт*год;
  • Величина зеленого тарифу на 2016 рік - 5,51 грн за 1 кВт*год надлишку електроенергії;
  • Річний прибуток за продаж надлишку електроенергії - 47 300 грн ( 1 820 $);
  • Тариф споживання електроенергії для населення більше 100 кВт*год у місяць - 1 грн/кВт;
  • Річна економія коштів на споживанні свої електроенергії для своїх потреб - 2 400 грн (90 $);
  • Окупність обладнання для сонячної станції "Зелений тариф" 10 кВт*год = 9 150/(1820 +90) = 4 роки 9 місяців!
  • Окупність сонячної станції "Зелений тариф" 10 кВт*год "під ключ" близько  6 років!

Також ми здійснюємо комп'ютерне проектування майбутнього об'єкту з падальшою його візуалізацією, враховуючи специфіку поверхні даху, його орієнтацю та можливу кількість фотомодулів на тій чи іншій площині.

Для того щоб мати право встановити таку систему, необхідно:

  • Право власності на земельну ділянку чи будинок на який планується встановлення сонячної електростанції.

  • Щоб Ваш договір на електропостачання з РЕМ передбачав пропускну спроможність мережі не менше потужності планованої сонячної електростанції (наприклад якщо дозволена потужність мережі 10 кВт, то логічно встановлювати сонячну електростанцію на 10 кВт, якщо Ви бажаєте поставити більшої потужності, то потрібно звернутися в РЕМ із заявою на збільшення потужності мережі).

  • Придбати саму сонячну електростанцію. Під час придбання системи необхідно щоб комплектуючі мали відповідні сертифікати, та технічні паспорти.

  • Компанія яка встановить сонячну електростанцію має надати акт виконаних робіт.

Коли всі ці документи підготовлені їх передають в обленерго, яка здійснює перевірку системи та дає дозвіл на користування зеленим тарифом. По бажанню клієнта в дані комплектації можемо провести зміни. Також забезпечуємо усіма необідними документами і надаємо сприяння при оформлені зеленого тарифу в РЕМ. Проводимо монтажні і пусконалагоджувальні роботи із встановлення сонячних електростанцій «під ключ» по всій території України. Вам лише потрібно наважитись на покупку. 

НЕ ВІДКЛАДУЙ НА ЗАВТРА, ТЕЛЕФОНУЙ ЗАРАЗ!

(068) 999 11 31

(095) 777 91 24

(063) 911 19 22

Купити

 

Категорії: Інше
Основні
Количество инверторов 1(шт.)
Количество панелей 40(шт.)
Мощность 10.0(кВт)
Мощность инверторов 10.0(кВт)
Мощность панели 250.0(Вт)
Напряжение панели 32.0(В)
Напряжение станции 380.0(В)
Производительность 10.0(кВт*ч)
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.