Наявність: Уточнюйте

Система резервного живлення ДБЖ+АКБ 6-8 год автономної роботи

Модель: Система резервного живлення ДБЖ+АКБ 6-8 год автономної роботи
18542 грн.

Кількість

Запитати

Сьогодні як ніколи стала актуальною проблема в забезпеченні резервним електроживленням газових,твердопаливних котлів чи звичайних освітлювальних приладів. Тому наші інженери завчасно поклопоталися за це, та створили готове енерго рішення на основі безперебійного блока Phantom UPS 0512 та акумуляторної батареї LPM–MG 65 AH, 12V. Дана система спроможна утримувати навантаження 100 Вт протягом 6 годин. 

Склад системи:

​Phantom UPS 0512  це безперебійний блок, який виготовлений на основі "of line" перетворення. Такий ДБЖ реалізований на основі пасивного охолодження, тобто він не містить вентиляторів, що дозволяє застосовуати даний прилад в запилених приміщеннях. Головною особливістю такого ДБЖ являється використання сучасної елементної бази, яка забезпечує низький струм власного споживання порядку 1 А. Також безперебійний блок містить LCD дисплей який відображає основні параметри роботи системи це насамперед вхідна/вихідна напруга, рівень розряду АКБ, та рівень навантаження ДБЖ.

Короткі характеристики:

  • Реальна потужність навантаження: 500 Вт
  • Тип перетворювача: of line
  • Габарити: 68 х 220 х 270 мм
  • Гарантія: 3 роки

Акумуляторна батарея LPM–MG 65 AH це хороша акумуляторна батарея промислового зразку. Даний акумулятор є повністю безпечним та не обслуговуючим, який прослужить Вам на протязі 8-10 років, при дотримані правильних умов експлуатації.

Короткі характеристики АКБ

  • Ємність: 65 Агод
  • Тип АКБ: AGM
  • Габарити: 350x166x174 мм
  • Гарантія: 2 роки

​Короткий висновок 

Дана система резервного електроживлення не залишить Вас та Вашу техніку у самий відповідальний момент. Систему можна дещо змінити за бажанням клієнта, змінюючи ті чи інші комплектуючі.

Основні
Дополнительный аккумулятор Ні
Количество входных розеток 1.0(шт.)
Количество выходных розеток 1.0(шт.)
Состояние Новое
Тип монтажа Навесной
Цвет корпуса Черный

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.