Наявність: Уточнюйте

Сонячний зарядний пристрій "Рибак"

Модель: Сонячний зарядний пристрій "Рибак"
17867 грн.

Кількість

Запитати

Часто під час тривалого перебування на природі, ми стаємо залежними від електроенергії оскільки кожному з нас необхідно зарядити, телефон, планшет, навігатор і т.д. Особливо це питання актуальне для рибалок які полюбляють активну риболовлю на човнах з електродвигуном. Всі вони розуміють що під час тривалого віддиху на такому човні довго не поплаваєш, а що говорити коли це віддих затягнувся на декілька днів? тут є два варіанти: або економити заряд акумуляторної батареї ( автоматично зменшуючи задоволення від такого відпочинку ), або придбати сонячний зарядний пристрій "Рибак" який дозволить підзарядити акумуляторну батареї від сонячного випромінення.

Склад комплекту:

  • Монокристалічна сонячна панель ― Altec ALM 100M (2 шт)
  • Контролер заряду  ― CM20K-10A

Приблизний час заряду АКБ різної ємності:

  • 100 А год – 9,4 год
  • 80 А год – 7,7 год
  • 65 А год – 6,5

В комплекті використано дві сонячні панелі  Altec ALM 100M – такі панелі здатні згенерувати в сонячний день 200 Вт електроенергії в годину. Фотоперетворювачі побудовані на основі монокристалу, це дозволяє отримати кращі характеристики у хмарну погоду в порівнянні з полікристалічними сонячними панелями. Розміщувати сонячні фотоперетворювачі необхідно строго на південну сторону під кутом приблизно 38-35 град у літній період. Важливо щоб на поверхню сонячної панелі не падала тінь від дерев тощо.

Контролер заряду ― CM20K-20A це надійний та якісний пристрій який зарядить як Вашу акумуляторну батарею 12 В так і батарею в мобільному телефоні чи планшеті. В якості технології заряду свинцево кислотного АКБ тут використано ШІМ модуляцію яка на даний час є найбільш оптимальною та розповсюдженою. Головною особливістю такого зарядного пристрою є можливість зарядити автомобільний АКБ оскільки у ньому присутній 3 режими заряду АКБ: автомобільний, AGM та GEL. Ну а наявність двох USB портів дозволить з легкістю зарядити планшет, навігатор, mp3 тощо.

Короткий висновок

Сонячний комплект ”Рибак” оптимальний для людей які мають човни з електродвигуном та полюблять тривалий віддих далеко від цивілізації. Також за допомогою такого комплекту можна зарядити автомобільний акумулятор що не менш важливо під час тривалого відпочинку на природі.

Основні
Количество панелей 2(шт.)
Мощность 0.2(кВт)
Мощность панели 200.0(Вт)
Напряжение панели 12.0(В)
Производительность 0.2(кВт*ч)
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.