Наявність: Уточнюйте

Сонячний комплект HEWALEX 4 TELPAm-INTEGRA 400 Для підігріву води для 3-8 осіб + як доповнення до ЦО!

Модель: TELPAm-INTEGRA_400
222844 грн.

Кількість

Запитати

Сонячний комплект HEWALEX 4 TELPAm-INTEGRA 400 призначений для нагріву побутової теплої води для сім'ї з 3-8 чоловік і як доповнення до центрального опалення будинку. Комплект складається з 4 плоских колекторів із загальною поверхнею абсорбера 7,3 м2, універсального водонагрівача INTEGRA із загальним обсягом 400 літрів і інших елементів, які необхідні для виконання установки. Винятком є ​​кріплення, які слід підбирати індивідуально до місця монтажу сонячних колекторів і труби, що з'єднує колектори з водонагрівачем. ( можемо підібрати окремо ).
Використання універсального водонагрівача типу INTEGRA 400/100 дозволяє зручним способом без додаткових ускладнень системи (у порівнянні зі стандартними сонячними установками для нагріву побутової води), використовувати сонячну енергію в двох напрямках: для нагріву гарячої побутової води і як доповнення до центрального опалення. Додатково водонагрівач INTEGRA дозволяє підключення і гнучку взаємодію декількох джерел тепла, наприклад газового котла, теплового насоса, котла на твердому паливі або каміна. Спеціальна внутрішня конструкція водонагрівача з чітким поділом на 3 температурні зони, дозволяє отримати високий ККД сонячної установки.
Використання сонячних колекторів KS2000 TLP Am в повному комплекті, забезпечує максимальний рівень стабільної і надійної роботи установки. Всі компоненти, які вступають в контакт з робочим середовищем і алюмінієм, виготовлені зі спеціального сплаву алюмінію і нержавіючої сталі. Використання цих елементів забезпечує безпечну роботу сонячної установки.

Склад системи HEWALEX 4 TELPAm-INTEGRA 400:

  • Сонячний колектор KS2000TLP Am: 4 шт.
  • З'єднувальний комплект ZPKS 4 Am: 1 комплект;
  • Ізоляція Armaflex HT / s 28/13 мм: 2 м;
  • Маскувальний профіль KSL: 3 шт.
  • Блок управління насосами ZPS 18a-01: 1 комплект;
  • Водонагрівач INTEGRA400: 1 шт.
  • Блок ZNP 24DS: 1 комплект;
  • Комплект підключення Pa-Gw 1: 1 комплект;
  • Глюколь Coracon SOL 5F: 30 кг.

Можливі схеми підключення:

Висновок: Сонячний комплект HEWALEX 4 TELPAm-INTEGRA 400 забезпечить теплою водою сім`ю до 8 чоловік. Основною перевагою є використання акумуляційного водонагрівача INTEGRA400, за допомогою якого можна звязати систему опалення будинку з INTEGRA400. Що дозволить економити на підігріві побутової теплої води і опалені будинку.

Основні
Гарантийный срок 12(мес)
Колличество коллекторов 4(шт.)
Максимальная рабочая температура окружающей среды 50.0(град.)
Материал бака Сталь
Минимальная рабочая температура окружающей среды -30.0(град.)
Объем бака 400.0(л)
Объем расширительного бака 24.0(л)
Потребляемая мощность 50.0(Вт)
Принцип работы Под давлением
Производитель HEWALEX
Режим использования Круглогодичное
Срок службы 20.0(лет)
Страна производитель Польша
Теплоизоляционный материал Полиуретан
Тип коллектора Плоский

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.