Наявність: Уточнюйте

Гібридна СЕС 4 кВт*год + резерв 4 кВт

Модель: 4 кВт*год +резерв 4 кВт
328353 грн.

Кількість

Запитати

Гібридна сонячна електростанція ( СЕС ) 4 кВт*год + резерв 4 кВт це готове енергорішення для невеликих домогосподарств за для користування власною електроенергією та продажем надлишку по "зеленому тарифу". Варто відмітити що дана станція гібридного типу - мережева та автономна, принцип роботи якої полягає у заряді акумуляторних батарей, після зарядження яких відбувається скид електроенергії у державну електромережу. У разі пропадання державної електромережі (аварії на ЛЕП, планові відключення) інвертор сонячної станції перемикається на акумуляторні батареї та живить техніку в домі сумарною потужністю до 4 кВт.

"Зелений тариф" для України за 1 кВт*год електроенергії згенерований даною системою становить 0,17 євро (0,17 евро за 1 кВт*год). Для встановлення мережевої станції мають бути виконані зазвичай 2 умови ―  доступ до державної мережі (ЛЕП) та довгострокове укладання контрактів на продаж надлишку електроенергії. Враховуючи потужність даної станції ―4,5 кВт*год велечину закупівельного тарифу - 0,17 евро за 1кВт*год та термін експлуатації ― більше 25 років можна із впевненістю розмовляти про окупність даної системи (6-8 років), а у подальшому про заробіток на надлишку електроенергії. 

Комплект складається із:

Назва товару  Ціна  Кількість Сума
Полікристалічної панелі Altek ALM-250 P  175 $ 16 шт. 2800 $
Мережевий інвертор з функцією ДБЖ –ISGRID 4000, AXIOMA energy 1150 $ 1 шт. 1150 $
Акумуляторної батареї MHB MNG 12-100 Ah 190 $ 4 шт. 760 $ 
Перемичка міжакумуляторна 0.2 м 4 $ 3 шт. 12 $
Конектор МС4 2 $ 1 шт. 2 $
Всього* 4724 $

* У вартість станції не включені кабель для з'єднань, кріплення, електрофорнітура та монтажні роботи ( 10-15% від суми покупки). Проте, у вартість входить схема підключення та безкоштовна консультація технічного спеціаліста щодо самостійного монтажу.

Технічні характеристики мережевої станції 4 кВт*год + резерв 4 кВт :

 • За годину така система може виробити до 4 кВт*год;
 • За добу система генерує від 14,0 кВт*год до 33,5 кВт*год;
 • Середньомісячна виробітка складає – 582 кВт*год;
 • Запас закумульованї електроенергії – 4,8 кВт*год;
 • Максимальна потужність навантаження ― 4 кВт;
 • Площа поверхні під систему ― 27 м. кв.

Особливості даного комплекту:

 • Скид надлишку електроенергії в загальну електромережу та подальший її продаж!;
 • Резервне живлення дому (до 4 кВт) у випадку пропадання електроенергії;
 • Мережевий інвертор;
 • Функція заряду АКБ;
 • МРРТ контролер заряду;
 • Максимальна допустима потужність навантаження – 4 кВт

Сонячні панелі Altek ALM 250 P офіційно завезені на територію України та містять відповідні сертифікати . Завдяки 40 мм профілю дана панель ідеально підходить для наших географічних широт, оскільки сніг на такій панелі практично не затримується, а сама панель стійка до природних факторів (дощ, сніг, град, пориви вітру).

Мережевий інвертор ISGRID 4000, AXIOMA energy з функцією ДБЖ це новинка всфері інверторів напруги.Такий інвертор поєднує в собі одразу МРРТ контролер заряду, перетворювач напруги, пристрій безперебійного живлення та мережевий інвертор. З таким перетворювачем можна підключати сонячні електростанції на основі зеленого тарифу, та здійснювати заряд акумуляторних батарей, для забезпечення резервного живлення. Пристрій має можливість зв’язку з персональним комютером, чи смартфоном з метою моніторингу інформація щодо продуктивності та основних параметрів системи.

Акумуляторні батареї MHB 12-100 Ah це гелеві АКБ які широко використовуються у системах альтернативної енергетики. Саме використання гелевих АКБ рекомендується у сфері альтернативної енергетики, оскільки вони стійкі до глибоких та циклічних зарядів/розрядів, їх можна використовувати у домашніх умовах, вони не потребують додаткового догляду.

Категорії: Інше
Основні
Емкость аккумулятора 100.0(А/ч)
Количество аккумуляторов 4.0(шт.)
Количество инверторов 1(шт.)
Количество контроллеров 1(шт.)
Количество панелей 16(шт.)
Мощность 4.0(кВт)
Мощность инверторов 4.0(кВт)
Мощность панели 250.0(Вт)
Напряжение панели 31.0(В)
Напряжение станции 220.0(В)
Производитель Altek
Производительность 4.0(кВт*ч)
Срок службы 25.0(лет)
Страна производитель Китай
Тип аккумулятора GEL
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.