Наявність: Уточнюйте

Мережева станція "Зелений тариф" 20 кВт*год

Модель: 20 кВт*год
1167777 грн.

Кількість

Запитати

Зелений тариф це широкопоширена державна програма для європейських країн та досить нова практика для України. Суть "Зеленого тарифу" полягає у купівлі надлишку електроенергії у приватних домогосподарствах (до 30 кВт*год) та фізичних/юридичних осіб (за ліцензією на електростанцію). Надлишки електроенергії держава купує по ціні в декілька разів більшою ніж стандартний тариф споживання для населення, та в додаток ви не платите за власне електроспоживання. Сьогодні закупівельна ціна 1 кВт*год електроенергії по зеленому тарифу становить 0,18 євро. А знаючи середньостатистичне генерування 20 кВт*год мережевої сонячної станції  та власне споживання домогосподарства (для будинку де проживають 3-4 особи 300-400 кВт*год) із впевненістю можна сказати що окупність даної системи становить від 6 до 8 років.

Комплектація мережевої станції:

Назва 

Модель

Ціна

Кількість

Сума

Полікристалічний фотомодуль

Altek Alm-260P

160 $

78

12 800 $

Мережевий інвертор 

REFUsol AE 3TL 20

4 350 $

4 350 $

Комплект з'єднань

Конектор МС4 

2 $

10

20 $

Кабель для підключення сонячних батарей 

olflex solar 6mm

1,5 $ 

100 метрів

150 $

Всього*

17 320 $

* ― Ціна вказана для базового комплекту, ми завжди раді вислухати Ваші пропозиції та внести будь-які зміни, щодо комплектації кількості фотомодулів їх типу, потужності мережевого інвертору. Монтаж, підключення чи кріплення у ціну не входять ― можете придбати у нас чи робити власноруч!

Варто відмітити що дана мережева сонячна станція не може бути встановлена там де не має державної електромережі, не може бути використана у яксоті резерву та не комплектуктується акумуляторними батареями. Здійснюється скид усієї кількості згенерованої електроенергії у мережу.

Схема включення

 

Технічні характеристики :

  • Площа під сонячну систему ― до 140 кв м;

  • Загальна маса системи ― близько 1600 кг;

  • Напруга перемінного струму ― три фази 380 В;

  • Пропускна потужність мережі ― більше 20 кВт;

  • Потужність мережевого інвертору - 20 кВт;

  • Тип та кількість сонячних фотомодулів ― полікристал 80 шт;

  • Потужність сонячного фотомодуля ― 250 Вт;

  • Номінальний постійний струм сонячного фотомодуля ― 7,88 А;

  • Номінальна напруга ― 31,73 В;

  • Габаритні розміри фотомодуля та маса ―1650х992х40 мм та 18,1 кг;

  • Окупність системи становить ― від 6 до 8 років;

  • Середньорічний виробіток електроенергії ― 22 МВт;

  • Виробітка електроенергії за добу ― від 84 кВт*год до 240 кВт*год

У комплекті використано сонячний фотомодуль Altek ALM 250 P які широко застосовують у наших географічних широтах, адже характеристки сонячного фотомодуля оптимальним чином підходять для наших погодніх умов. Завдяки товщині профілю в 40 мм та каленого скла сніг на панелі практично не затримується і вона є стійкою до несприятливих умов (дощ, сніг, град та пориви вітру). Панелі підходять для зеленого тарифу та містять відповідні на це сертифікати. Гарантія на даний фотомодуль становить 5 років.

Мережевий інвертор REFUsol AE 3TL 20 здійснює перетврорення постійної електроенергії сонячних фотомодулів у змінну напругу 380 В (220 В на фазу) та здійснює її скид в електромережу. Виготовлений німецькою компанією REFUsol  яка має багаторічний досвід із виготовлення даних пристроїв. ККД (ефективність) інвертору становить 98,2% це один із лідерних показників для інверторів на дану потужність. Пристрій має один МРРТ (відслідковування точки максимальної потужності фотомодулів) трекер із діапазон вхідних напруг від 490 В до 850 В. Гарантійні зобов'язання становлять 5 років!

Економічне обгрунтування:

  • Середньостатистичне споживання об'єкту господарювання (середньостатичтичний будинок 120кв.м) за рік становить -3,8 МВт*год

  • Сумарна кількість електроенергії (кВт*год) яку генерує мережева сонячна станція 20кВт  за рік становить -22 МВт*год;

  • Надлишок електроенергії - близько 18 МВт*год; 

  • Окупність станції становить від 6 до 8 років*;

*Варто розуміти що на окупність мережевої станції впливає багато факторів – сонячна інсоляція, тривалість світлового дня, кут та сторона розміщення сонячничних батарей,кількість спожитої електроенергії об’єктом господарювання та інші фактори. Зазвичай дана станція окупається на протязі 6-8 років.

Категорії: Інше
Основні
Количество инверторов 1(шт.)
Количество панелей 80(шт.)
Мощность 20.0(кВт)
Мощность панели 250.0(Вт)
Напряжение панели 32.0(В)
Напряжение станции 380.0(В)
Производительность 20.0(кВт*ч)
Тип солнечной электростанции Электростанция на фотобатареях
Категорії: Інше

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.